Domů Zprávy Kde nakupovat léky online

Kde nakupovat léky online

493
0
Sdílejte

Zná to asi každý z nás. Vzbudíme se a je nám tak špatně, že pouhá představa opuštění postele zní hrozivě. Ale díky možnosti nakoupit léky v internetových lékárnách můžete v klidu zůstat v posteli a léčit se.

Lehký zdravotní neduh si bohužel čas od času najde každého z nás. Naštěstí existuje mnoho internetových lékáren, kde si můžete objednat rychlé řešení vašeho problému. Ať už vás trápí rýma, kašel nebo i další zdravotní problémy jako hemeroidy či alergie. Nyní si již můžete objednat účinnou medicínu přímo z vašeho domova. Pojďme si tedy ukázat, kde můžete nakupovat léky online.

Lékárna Dr. Max

Kdo by neznal lékárnu Dr. Max, ale mnoho lidí netuší, že lékárna také provozuje na internetu e-shop. Zde na vás čekají stejné výhody, jako u nákupu v klasické kamenné lékárně jako jsou Karta výhod a nejrůznější akce a slevy, ale kromě toho je mnoho produktů prodáváno za levnější cenu a s doručením zdarma při nákupu nad 999 Kč. Svůj nákup v e-shopu Dr. Max si samozřejmě můžete vyzvednout zdarma na jejich jakékoliv prodejně, pak za dopravu neplatíte ani korunu.

Lékárna.cz

Lékárna.cz vznikla ještě v minulém tisíciletí původně jako informační portál o lécích. V roce 2003 se z portálu stal e-shop a v té době tedy šlo o první internetovou lékárnu v Česku. Lékárna.cz je certifikovaný e-shop nabízející kromě léků na nejběžnější potíže i nejrůznější vitamíny, abyste své zdraví utužili a pro příště se nemoci vyhnuli. Jelikož disponují vlastním skladem, tak termín dodání vaší zásilky je opravdu rychlý!

Pilulka.cz

Volně prodejné léky můžete nakoupit i v internetové lékárně Pilulka.cz. Kromě léků zde nakoupíte i doplňky stravy, vitamíny nebo kosmetiku, protože Pilulka.cz se stará o celé vaše tělo. Zároveň můžete využít odbornou online pomoc, kdy váš dotaz zodpoví vyškolený lékárník. Vy tak přesně víte, jaký lék vám pomůže nebo jakou kosmetiku vybrat právě na vaši pleť.

Šetřete na nákupu léků s cashbackem

Kde nakupovat léky už víte, ale co možná netušíte je, kde na nákupu léků ušetřit. A i to, jak ušetřit na vašich online nákupech nejen léků vám prozradíme. Ten způsob se jmenuje cashback a spočívá v tom, že z každého nákupu u vašeho oblíbeného e-shopu, tedy například internetové lékárně, se vám vrátí část peněz zpět. V zahraničí je tento způsob nakupování velmi oblíbený, protože na něm vydělávají všechny tři strany – obchodník, cashbackový portál i vy.

Získejte nejvyšší cashback odměny v Česku

Nejvyšší cashback odměny na českém trhu nabízí cashbackový portál Tipli, který vám umožňuje šetřit u více než 400 partnerských e-shopů. Mezi nimi jsou i všechny výše uvedené lékárny. Pořád nevíte, jak můžete díky cashbacku ušetřit? Proto si uvedeme krátký příklad. V e-shopu lékárny Dr. Max si vyberete doplněk stravy B17 APRICARC cps.150+30, který koupíte v akci za 699 Kč. Tipli vám z každého nákupu na Dr. Max vrátí 3,6 % zpět. Tudíž z nákupu získáte zpět 25,164 Kč. A nejlepší na tom je, že takto šetříte u každého vašeho nákupu na internetu!

Zaregistrujte se zdarma na Tipli a šetřete na každém nákupu nejen v internetových lékárnách. Mezi nejoblíbenější obchody, u kterých můžete díky Tipli ušetřit, patří AliExpress, Booking.com, Mall.cz, kasa.cz, Dámejídlo.cz a NOTINO. Na Tipli si každý najde svůj oblíbený obchod.

MetSo on Facebook
  • 1
    Share