Domů Zprávy Naplánujte si půjčku na vánoční dárky a ušetřete

Naplánujte si půjčku na vánoční dárky a ušetřete

466
0
Sdílejte

Vytvořte si plán pro vánoční půjčku a ušetřete díky tomu až několik tisíc korun. Poradíme vám, jak si to chytře naplánovat a čím začít.

Začnete vybírat včas

Důležité je začít včas. Rozmyslete si, jaké dárky budete kupovat a kolik vás to bude stát. Po půjčce se začněte poohlížet dopředu, abyste to stihli včas splatit do začátku vánočních svátků. Využijte srovnání půjček a porovnejte jednotlivé nebankovní půjčky. Nezapomeňte se seznámit i s nabídkou bankovních půjček. Od 1. prosince 2016 navíc vstoupí v platnost zákon o spotřebitelské půjčce, který bude poskytovatele zavazovat k důkladné prohlídce klientů. Již nebude možné získat půjčku bez doložení příjmů.

půjčky

Využijte bonusy a splácejte řádně

V rámci porovnávání jednotlivých půjček sledujete úrokovou sazbu a případné poplatky. Důležité je podívat se i na maximální dobu splatnosti. Podstatné je zaměřit se i na možné bonusy za řádné splácení. V rámci těchto výhodných nabídek můžete získat zpátky několik splátek či výhodu v podobě snížení úroků. V takovém případě je tato nabídka mnohem výhodnější než jiné půjčky bez této možnosti. Nabídka však platí pouze v případě, že budete stíhat půjčku splácet včas a bez problémů. S tím se pojí i správné rozvrhnutí jednotlivých splátek, kdy by každá z nich měla mít odpovídající hodnotu tak, aby se vešla do vašeho rozpočtu bez větších potíží.

Půjčujte si zodpovědně

Snažte se půjčit si takovou částku, jakou nezbytně potřebujete. Hodnota půjčky by měla odpovídat vašim možnostem. Jedině při správném plánování je možné předejít problémům. Předtím, než začnete vybírat půjčku, zkuste si vytvořit teoretický splátkový kalendář a porovnat ho s možnostmi vašeho rozpočtu. Než se pustíte do čerpání úvěrů, zjistěte si všechny důležité informace o férové půjčce.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Tiskové-zprávy.eu     

Aktualitycz.cz

Press-Media.cz

MetSo on Facebook
  • 1
    Share