Domů Móda a Styl Něco starého, nového, modrého, vypůjčeného…a něco dřevěného

Něco starého, nového, modrého, vypůjčeného…a něco dřevěného

871
0
Sdílejte

A je tady svatba! Pokud právě čtete tyto řádky, jste nejspíš šťastnou budoucí nevěstou, spokojeným nastávajícím ženichem a nebo tím, kdo má celou svatbu na starosti. Co je u svatby nejdůležitější? Samozřejmě, aby si oba hlavní aktéři řekli ANO, aby se na svatbě sešli všichni ti, kteří byli pozvaní a také, aby se dodržely nějaké ty tradice. Třeba ta, která doporučuje nevěstě mít na svatbě něco starého, nového, modrého, vypůjčeného…a podle BeWooden i něco dřevěného! A s tím vším vám my v BeWooden rádi pomůžeme!

Víte, odkud se tato tradice vzala?

Tradice, která doporučuje nevěstě mít něco starého, nového, modrého a vypůjčeného má kořeny ne u nás, nýbrž ve Velké Británii. V angličtině zní celé pořekadlo takto: „Something old, something new, something borrowed, something blue and a sixpence in her shoe”. To znamená, že by si nevěsta kromě předešlého měla do svatebních střevíčků vzít i šestipenci, která zajistí jejímu manželství bohatství.
Tedy:
• šestipence = symbol bohatství v nastávajícím manželství,
• něco modrého = symbol čistoty a věrnosti,
• něco vypůjčeného = symbol toho, že se nevěsta po svatbě může spolehnout i na rodinu a přátele,
• něco starého = symbol dobrého vztahu s původní rodinou a přáteli,
• něco nového = symbol naděje ve spokojený manželský život.

BeWooden upravuje tradici a doporučuje i něco dřevěného!

Ne že bychom chtěli zasahovat do hezkých původních svatebních tradic, ale s naší svatební kolekcí nemůžeme jinak! S našimi stylovými dřevěnými produkty si svatbu užijete, zároveň si u nás nevěsta může pořídit:

• něco nového – například psaníčko Vespa Clutch v pudrové barvě, které bude ladit k jejím svatebním šatům nebo zrcátko Rubi pro kontrolu jejího svatebního vzhledu,
• něco modrého -například náramky Celli Bracelet, Sole Bracelet, Deniq Bracelet, Zebrano Bracelet…

Dřevěné doplňky máme i pro ženicha!

Nejen nevěsta, ale i ženich si může ke svatebnímu outfitu pořídit něco dřevěného. Pro ženichy máme v naší nabídce úžasnou svatební kolekci, z které si jistě vyberou. Máme manžetové knoflíčky, dřevěné motýlky, opasky, kšandy nebo kapesníčky do kapsy saka.

A jaké tradice do vaší svatby vnesete vy?

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

i-Clanky.cz

Svet-Zeny.cz

Press-News.cz

MetSo on Facebook
  • 1
    Share