Domů Zprávy Nedávejte nudné dárky, darujte svým blízkým atraktivní pobyt v Lázních Luhačovice

Nedávejte nudné dárky, darujte svým blízkým atraktivní pobyt v Lázních Luhačovice

531
0
Sdílejte
Lázně Luhačovice

Chcete obdarovat své blízké nevšedním dárkem? Darujte jim k Vánocům dárkové poukazy, peněžní poukazy, nebo zážitkové BALÍČKY v ALEXANDRIA **** Spa & Wellness hotelu z bohaté nabídky Lázní Luhačovice (Lázně Luhačovice), a.s. Dárkový nebo peněžní poukaz potěší i jako dárek k narozeninám, darujete totiž zdraví, relaxaci a odpočinek v jedněch z nejkrásnějších lázních v České republice. Neopakovatelná architektura Luhačovic, o kterou se zasloužil slovenský architekt Dušan Jurkovič, osloví každého. V Luhačovicích přivítají každého návštěvníka s otevřenou náručí a postarají se o jeho zdraví a odpočinek. Kromě pobytů nabízejí lázně i bohatý kulturní program a návštěvníci se mohou vydat i na výlety do blízkého nebo vzdálenějšího okolí. Můžete navštívit světoznámou baziliku na Velehradě, hrad Buchlov či zámek Buchlovice nebo se plavit po Baťově kanálu, uvádí Ing. Jiří Dědek, MBA, výkonný ředitel Lázní Luhačovice.

Lázně Luhačovice
Lázně Luhačovice

            ,,Z široké nabídky pobytů si u nás vybere opravdu každý, nabízíme totiž nejrůznější typy. Pro péči o zdraví jsou zde Léčebný pobyt, Týden pro zdraví, Medical wellness, pro manželku – Opravdový odpočinek, pro manžela – TOP pro každý věk, pro maminku – Relaxační pobyt, pro tatínka – Lázeňská dovolená, pro babičku a dědečka – Pobyt pro seniory, na krátkou relaxaci – Krátká relaxace, Ochutnávka wellness, na víkendový pobyt – Prodloužený víkend, Víkend v Alexandrii, pro milovníky tance – Ve víru tance s Janem Onderem a Lucií Hunčárovou. Pokud si nejste jisti typem pobytu, kupte vašim blízkým peněžní poukaz. Obdarovaný si sám zvolí, jaký pobyt si za částku na poukazu vybere, nebo se rozhodne si připlatit a dopřeje si dražší pobyt. Minimální hodnota peněžního poukazu je 500 Kč. Atraktivní volbou jsou i zážitkové balíčky v ALEXANDRIA **** Spa & Wellness hotelu. Jsou skutečně originálními dárky do tohoto našeho nejluxusnějšího hotelu, který je místem mnoha krásných zážitků,” zve J. Dědek.

Dodává, že dárkové poukazy na zážitkové balíčky v ALEXANDRIA **** Spa & Wellness hotelu potěší i ty nejnáročnější. ,,Obdarujte své blízké plnými hrstmi krásných zážitků. Darujete jim odpočinek a radost. Pestrou nabídku jsme zabalili do jednotlivých balíčků. Je jen na vás, který pro své blízké zvolíte. Zážitkové balíčky můžete objednat i bez ubytování nebo k vybranému lázeňskému pobytu. Balíčky v Alexandrii poskytují relaxaci v luxusním wellness centru ve stylu starých římských lázní. Každý si může vychutnat i gurmánské zážitky ve vyhlášené Francouzské restauraci, například romantickou večeři při svíčkách, degustační menu a jiné,” jmenuje J.Dědek.

Rozhodně si však objednávku dárkových poukazů nenechávejte na poslední chvíli. Dodává, že Vánoční poukazy je třeba objednat již nyní.

,,Neriskujte, že poukaz nedorazí včas. Dodání dárkového poukazu do Vánoc poštou můžeme zaručit pouze tehdy, pokud poukaz objednáte nejpozději 14. 12. 2015. Dárkový poukaz můžeme zaslat i e-mailem. V takovém případě objednávejte do 18. 12. 2015,” uzavírá J.Dědek.

Oblíbenost Lázní Luhačovice (Lázně Luhačovice), a. s., se neustále zvyšuje, svědčí o tom rostoucí návštěvnost a především vyprodané kapacity během sezóny. Sehnat konkrétní pobyt uprostřed sezony je většinou nemožné. Zájemci by si tak měli konkrétní termín ve vybraném zařízení rezervovat dostatečném předstihu, aby se na ně dostalo. V současné době mají lázně v nabídce i atraktivní nabídku až 20 procentních slev za včasné objednání pobytu na rok 2016. Nabídka first minute však platí jen do 20. prosince 2015.

Kromě zlevněných pobytů na rok 2016 mohou zájemci využít i poslední aktuální nabídky na příjemné strávení konce tohoto roku v Lázních Luhačovice. Pokud zde však chtějí strávit Silvestra, měli by si pospíšit. K dispozici jsou již opravdu jen poslední volná místa v letošní novince – zrekonstruovaném lázeňském hotelu Morava a několik volných míst je také v hotelu Palace. Silvestrovská lázeňská kúra od 27. 12. do 2. 1. 2016 (šest nocí) vyjde klienta ve dvoulůžkovém pokoji v hotelu Morava od 285 do 314 eur. V ceně je i silvestrovský galavečer ve společenském domě, kterým bude provázet známý český televizní a rozhlasový moderátor Aleš Cibulka. V nabídce na konec roku akciové společnosti Lázně Luhačovice jsou i adventní pobyty v Jurkovičově domě a Alexandrii. Hotel Alexandria nabízí jako jediný i vánoční pobyt ,,Vánoce v Alexandrii”.

Lázně Luhačovice
Lázně Luhačovice

            Lázně Luhačovice, a. s., jsou největší společností poskytující lázeňské a rekreační služby v Luhačovicích. Lázně poskytují kvalitní komplexní péči o pacienty s onemocněním dýchacích cest, pohybového aparátu, trávicího ústrojí, látkové výměny (cukrovka), oběhového ústrojí a onkologická onemocnění. Luhačovice jsou ideálním místem pro relaxaci, nabízejí wellness víkendy i relaxační pobyty pro všechny věkové kategorie. Lázně přitahují návštěvníky nejen svými službami, ale i malebnou architekturou, proslulým léčivým pramenem Vincentka, bohatým kulturním životem, nádhernými lázeňskými parky i okolní přírodou.

Další informace jsou na webových stránkách www.HotelAlexandria.cz

a www.LazneLuhacovice.cz.

 

 

MetSo on Facebook
  • 1
    Share