Domů Zprávy Nejlepší kurz dolaru, eura nebo libry? Víme, kde směnit peníze

Nejlepší kurz dolaru, eura nebo libry? Víme, kde směnit peníze

1291
0
Sdílejte

Chcete si výhodně směnit peníze? Pražská směnárna Aura Aktiv vám nabídne ty nejvýhodnější podmínky, kterým nebudete moci odolat. Pokud navíc využijete kupon na slevu, dostupný na webových stránkách směnárny, nebo směníte najednou větší množství peněz, obdržíte navíc ještě zajímavou slevu.

Kde sehnat nejlepší kurz dolaru?

Navštivte výhodnou směnárnu Aura Aktiv, která disponuje hned dvěma pobočkami v centru města. Tyto pobočky navštěvují nejen Češi, ale i zahraniční turisté. Směnárna se pyšní velkou databází měn a směnit zde tak můžete téměř cokoliv, nejen běžně dostupné americké dolary, britské libry nebo eura.

V kurzovním lístku mají místo i některé exotické měny, jako třeba kanadské dolary, turecké nové liry, čínské juany nebo jihoarabské riyaly. Výhodně zde tak směníte všechny vzácné měny, u kterých byste se jinak museli spoléhat na směnárny na hranicích nebo na výběry z bankomatů, jakmile dorazíte na letiště.

I pokud ale hledáte nejlepší kurz dolaru, tak právě zde nepřijdete zkrátka. Dolary patří stále mezi vyhledávanou komoditu. Lidé je směňují nejen kvůli cestě do Spojených států amerických, ale někteří je považují i za dobrou investici. Ve směnárně Aura Aktiv navíc můžete bez problémů směnit i větší množství peněz a ještě za to získat zajímavou slevu.

Směňte si peníze na dovolenou nebo na pracovní cestu výhodně

Na pobočkách směnárny Aura Aktiv se vždy setkáte s individuálním přístupem. Její pracovníci pravidelně procházejí různými školeními a mají tak pověření i od České národní banky. Rozhodně se tak nestane, že by směnný kurz byl pro vás nevýhodný a vy byste tak na směně peněz prodělali. Směnárna navíc sází na profesionalitu a vychází vstříc nejen českým zákazníkům, ale i zahraničním turistům, kteří cestují do Čech a chtějí zde směnit své peníze za české koruny.

Navštivte webové stránky směnárny Aura Aktiv a informujte se o jejích službách, případně navštivte jednu ze dvou pražských poboček, kde vám i rádi odborně poradí její pracovníci.

MetSo on Facebook
  • 1
    Share