Domů Zprávy Netradiční oslava Dne matek: Hudebně-taneční víkend s NANOHACH a Yellow Sisters

Netradiční oslava Dne matek: Hudebně-taneční víkend s NANOHACH a Yellow Sisters

440
1
Sdílejte

Měsíc máj symbolizuje nejenom lásku mileneckou, ale také mateřskou. Právě tu můžete oslavit hned první květnový víkend, a to s tanečním uskupením NANOHACH a skupinou Yellow Sisters. Hudebně-taneční víkend s nimi můžete prožít ve studiu Alta a v pražské Stromovce.

Den matek

I když je prodloužený víkend pořádán především jako oslava Dne matek, dorazit mohou nejenom maminky – akce je vhodná pro všechny milovníky umění, kteří se chtějí bavit netradiční cestou.

Program vypukne v pátek 6. května, kdy můžete v 19:00 zavítat do studia Alta. Čekat na vás budou Yellow Sisters se svou hlasovou dílnou. Od půl desáté bude veselo i ve Stromovce, kde Yellow Sisters vystoupí s krátkým koncertem a taneční soubor NANOHACH předvede představení Suna no onna/Písečná žena.

V sobotu a neděli na páteční veselí naváží vždy dva semináře ve studiu Alta – jedním z nich bude taneční dílna s Michalem Záhorou a Dagmar Chaloupkovou, druhým hlasová dílna s Yellow Sisters. A co budete v takové hlasové dílně dělat? Předně se naučíte pracovat se svým dechem a hlasem, vyzkoušíte si hlasovou improvizaci a ze svého těla na chvíli vyrobíte hudební nástroj.

Velký dík za podporu akce patří Ministerstvu kultury, městu Praha, studiu Alta, konzervatoři Ducan centre, Balada SITE, portálu Taneční aktuality a studiu JAVI.

Za celý prodloužený víkend zaplatíte 1 100 Kč, cena přitom obsahuje jak 8 hodin lekcí, tak páteční představení. Místo si můžete rezervovat do 2. května na e-mailové adrese nanohach.info@yahoo.com nebo na telefonu 732 271 309 (H. Malík).

Program

Pátek 6. května
19.00-21.00 Studio ALTA hala 23, hlasová dílna s Yellow Sisters
21.30-22.30 park Stromovka, koncert Yellow Sisters a představení Suna no onna/Písečná žena (Lea Švejdová/NANOHACH), společný odchod ze Studia ALTA ve 21.15

Sobota 7. května, Studio ALTA hala 23
14.00-15.30 taneční dílna, Michal Záhora, hudební korepetice: David Smrž (kytara)
15.45-17.15 hlasová dílna, Yellow Sisters

Neděle 8. května, Studio ALTA hala 23
9.00-10.30 hlasová dílna, Yellow Sisters
10.45-12.15 taneční dílna, Dagmar Chaloupková, hudební korepetice: David Smrž (kytara)

MetSo on Facebook
  • 1
    Share