Domů Zprávy Obchodní prostory i kanceláře pro vás

Obchodní prostory i kanceláře pro vás

647
0
Sdílejte

Jste začínající podnikatel a hledáte způsob, jak splnit všechny zákonem dané požadavky? Nebo vaše rodinná, lokální firma hledá obchodní prostory na významné adrese v samém srdci stověžaté Prahy? Nic z toho pro nás není problém, naše obchodní prostory a virtuální či zařízené kanceláře se plně přizpůsobí vaším požadavkům.

Možnost využití zažízené kanceláře

My v Prague Offices vám poskytneme vše, co byste od pronajaté kanceláře na atraktivní adrese očekávali. Pokud hledáte zařízenou kancelář, získáte plně vybavení prostory i s balíčkem služeb, díky čemuž nebudete muset zdlouhavě řešit každou maličkost. V kanceláři můžete řešit veškeré své firemní závazky, na její adrese si navíc můžete pro svou společnost zřídit i sídlo. Mimo kanceláře samotné můžete využít i další služby, které v prostorách poskytujeme, včetně občerstvení, zasedacích místností a kopírovacího centra.

pragueoffices

Virtuální kancelář v Praze

Ne každý však hledá místo, kde bude trávit dlouhé večery. Pokud se v kanceláři nebudete vyskytovat každý den, zaujme vás spíše nyní populární možnost – využít virtuální kancelář. Na ní budete mít své sídlo, avšak o veškerou komunikaci – ať telefonickou, elektronickou i poštovní – se postarají naši proškolení pracovníci.

Kancelář
Kanceláře

Mimo kanceláří nabízíme také obchodní prostory. Chystáte se v Praze otevřít nový obchod či showroom? My vám pronajmeme přesně takovou obchodní plochu, která bude pro vaše podnikatelské záměry ideální. Zdarma vám uděláme analýzu, na základě které vám doporučíme nejvhodnější prostory, samozřejmě včetně možných alternativ.

Využijte náš vyhledávač kanceláří, díky kterému si najdete takovou lokalitu, která bude nejlépe odpovídat vaším záměrům. Naše kanceláře jsou rozmístěny po celé Praze, při svém výběru se tedy nemusíte nijak omezovat.

Pronájem kanceláří v Praze, to jsou Prague Offices. Uvidíte, že naše služby si velice brzy zamilujete podobně, jako naši mnozí spokojení zákazníci.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Novinky-Zprávy.cz   

Tiskové-zprávy.eu     

Aktualitycz.cz

MetSo on Facebook
  • 1
    Share