Domů Zdraví Omlazovací kůra to je boj proti prvním vráskám

Omlazovací kůra to je boj proti prvním vráskám

503
0
Sdílejte

Procesu stárnutí podléhá celé tělo, každý orgán. Kůže není vyjímkou a právě její opotřebení je ze všech orgánů nejvíce vidět. Je proto na nás zda ji necháme chátrat nebo ji dopřejeme omlazující kůzu.

Nejvíce jsme to právě my kdo máme vinu na chátrání kůže a rychlému zviditelnění vrásek a to nejen v obličeji. Nejčastější provinění jsou: diety, špatná životospráva, nevhodná kosmetika, časté opalování, stress a další.

Prevence je důležitá

Pravidelné čištění plati to je prostě základ. Dále se naučte jednou týdně dopřát své kůži peeling a vhodné očetření hydratačním krémem. Pokud zjistíte pigmentové znaménko, neváhejte a navštivte lékaře. jeden z nejrozšířenějších mýtů je, že když se znaménko mění, nesmí se s ním hýbat. Opak je pravdou, včasné odstranění vám může zachránit život. Nezhoubné pigmentové skvrny lze zlikvidovat chemickým peelingem nebo laserem.

Opalování ano, ne však dlouho

Slunce nám dodává vitamín D a dobrou náladu, sníží cholesterol, pokořka dostane mladiství vzhled a nám je hned lépe. Pod opálením se schovají všechny nedostat pleti, ale co pak až kůže vybledne. Pigmentové skvrny jsou tu hned zpět, pleť je hrubší ztrácí pevnost, přibude vrásek a červených žilek. Pomoc je vlastně jednoduchá: ochranné pomůcky. Jsou to hlavně ochranné krémy s vysokým faktorem, sluneční brýle a pokrývky hlavy a někdy i celého těla.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Copywrighter.cz

Promo-clanky.cz

SEOlaborator.cz

 

 

MetSo on Facebook
  • 1
    Share