Domů Móda a Styl Pánské kožené peněženky

Pánské kožené peněženky

578
0
Sdílejte

Pánové si nejen v dnešní době potrpí na eleganci, proto není překvapivé, že se pánské kožené peněženky vyznačují jednoduchým, ale přesto vkusným designem. Kožené peněženky jsou tradicí ozkoušené a jedná se o sázkou na jistotu. Kůže je totiž kvalitní materiál, a proto vám z ní vyrobená peněženka dlouho vydrží. Navíc skvěle vypadá, takže máte zaručeno, že se vám s ní povede na ostatní udělat dobrý dojem.

Praktičnost především

Na rozdíl od dámského oblečení, pánské oděvy mají často relativně velké kapsy. To mužům umožňuje mít všechny potřebné věci, včetně již zmiňované peněženky, vždy u sebe. Právě proto mívají pánské peněženky střední velikost – nejsou příliš velké, že by se už do kapes nevešly, ale zase ne moc malé, takže se do nich stále dá uschovat vše potřebné. Proto u pánských peněženek najdete kapsu na mince, dostatek místa na platební karty, vizitky či jiné důležité doklady. Na druhou stranu ve většině případů v nabídce pánských peněženek nenajdete žádné mincovníky, protože muži nevidí důvod, proč mít speciální peněženku pouze na mince, když s sebou nosí mince i bankovky. Pánské peněženky se nejčastěji nezapínají, můžete se však setkat i s takovými, které se zapínají zipem, na patentku nebo na magnet.

Střízlivý vzhled

Vzhled peněženek cílí na elegantní dojem. Pánské kožené peněženky se vyznačují často tmavou barvou – zejména černou, hnědou nebo šedou. S okázalými vzory se setkáte jen ve výjimečných případech, spíše najdete peněženky beze vzoru, s jemnou texturou nebo výraznějším designovým znakem firmy. Pro zajímavější vzhled se ještě využívá například prošití kontrastní nití, různé našité proužky a podobně. A pokud jste příznivce nevšedních řešení, můžete na trhu najít i speciality, jakou je například peněženka se zabudovaným otvírákem na pivo.

Ačkoliv peněženky pro muže nejsou takovým módním doplňkem jako peněženka pro ženy, dají se v nabídce najít i kusy, které vám sednou na míru. Důležité je, abyste si vybrali takovou peněženku, která vám bude vyhovovat a se kterou budete spokojeni.

MetSo on Facebook
  • 1
    Share