Domů Zprávy Peněženka, nebo kreditka do kapsy?

Peněženka, nebo kreditka do kapsy?

36
0
Sdílejte

Dříve bylo téměř nemyslitelné, že bychom se vydali do města bez peněženky. S násupem platebních karet se obsahy našich peněženek postupně zúžují a spousta lidí nosí sebou pouze kreditku v pouzdru na mobil. Vůbec se z hlediska placení lidé dělí na dva tábory.

Někteří preferují platbu kartou, druzí nedají dopustit na hotové placení. První tábor má raději jednoduchost, nejraději jsou, když sebou nemusí nosit nic navíc. Tito lidé jdou s technikou a ocenili například aplikace, pomocí kterých zaplatí místo kartou pomocí aplikace v mobilním telefou. Anebo nosí pouze kreditku a ani nenavštěvují obchody, ve kterých není povolený tento způsob placení. Pro takové nabízí internetový obchod Peněženky AHAL široký výběr pouzder na kreditní karty.

Druhým táborem jsou lidé, kteří stále raději platí hotově. Prostě si rádi na peníze sáhnou, pokud je vydávají. Navíc mají neustále přehled, kolik mají u sebe peněz. Od mincí se čím dál více ustupuje, a tak jim pomalu stačí k uschování hotovosti dolarovka.

Obyčejná peněženka, která má pouze klip na bankovky, či je ještě opatřená maličkou kapsičkou na drobné, je čím dál více oblíbenější. Kožená dolarovka má jednu velkou výhodu. Díky svým rozměrům se vejde i do té nejmenší kapsy. A pokud nosíte peníze jako většina pánu na zadní kapse jeansů, při sezení vás nebude tlačit.

Výše zmíněný obchod poskytuje širokou nabídku dolarovek, pouzder na kreditní karty, na doklady, ale i klasických dámských a pánských peněženek z nejkvalitnějších materiálů od renomovaných výrobců. Vyberou si tam jak příznivci bezhotovostního placení, i ti, kteří mají raději hotovost u sebe.

MetSo on Facebook
  • 1
    Share