Domů Zprávy Plánujete výlety do hor či sport? Pořiďte si outdoorové oblečení

Plánujete výlety do hor či sport? Pořiďte si outdoorové oblečení

417
0
Sdílejte

Sháníte sportovní oblečení, funkční prádlo, trekovou obuv či doplňky pro outdoor? Kvalitní outdoorové oblečení italské značky Montura vám zajistí pohodlí a komfort při náročném cestování i při procházce městem. Vsaďte na kvalitu a vhodný materiál a oblékněte si na túru do hor kalhoty ze strečového materiálu a bundy do hor, které sluší všem. Dámské i pánské módní oblečení pro volný čas vypadá elegantně a nabízí vše, co od outdoor oblečení očekáváte. Běžecké kalhoty využijete na běh i cyklovýlet. Bundy si můžete u nás vybrat v jakékoli barvě a pro každé roční období. Zaručují maximální pohodlí a výborný odvod vlhkosti od těla,  a funkce Technostretch pro ještě větší volnost pohybu. Stylové oblečení Montura v dámském provedení chrání před všemi nepříznivými podmínkami, díky tomu si každá žena může skutečně užít každou minutu venku a cítit se přitom příjemně.

pmjap42x-stretch-2-jacket-40_212_225_1799230

Montura, oblečení určené původně pro outdoor a turistiku

Dámské sportovní oblečení a doplňky do přírody mají rovněž atraktivní design. Především se přitom jedná o funkční výrobky. Samozřejmostí je také zajímavý střih vyhovující odlišným požadavkům dámských křivek. Naše outdoorové oblečení je zároveň univerzální a snadno přizpůsobitelné, hodí se proto na běžné výlety a pro ženy se stane velmi oblíbeným a módním kouskem v šatníku.

pmmmgu00w-skin-maglia-0023_212_225_1302185

Pobyt v přírodě láká mnoho mužů, kteří si přitom žádají především dokonalou ochranu před nepříznivým počasím, odolné materiály a hezký střih, funkce musí být také plně vyhovující jejich specifickým nárokům na outdoorové oblečení. Spolehněte se na více vrstev oblečení a moderní technologie oděvního průmyslu, v každé situaci se budete ve svém oblečení cítit skvěle. Vyberte si univerzální modely a oblečení určené původně pro outdoor a turistiku, které budete nosit rádi i ve městě. Outdoorové oblečení je totiž velice pohodlné a zároveň maximálně funkční.

MetSo on Facebook
  • 1
    Share