Domů Dům, byt a zahrada Pokládání plovoucí podlahy přenechejte odborníkům

Pokládání plovoucí podlahy přenechejte odborníkům

927
0
Sdílejte

Toužíte po nové dřevěné nebo plovoucí podlaze? Tápete nad tím, jaký vybrat vzor a jak správně místnost vyměřit? Se vším vám pomohou zkušení podlaháři. Poradí vám, jaký vybrat vzor a barvu podlahy s ohledem na interiér, barvu oken a dveří a také pomohou s volbou materiálu.

Pokládaní plovoucí podlahy zvládnou odborníci rychle a kvalitně

Každá plovoucí podlaha by nám měla sloužit několik let, ideálně několik desítek let. Je proto potřeba, aby byla položena skutečně důkladně na čistý a vyrovnaný podklad. Pokládání plovoucí podlahy není složité, nicméně je potřeba jej udělat precizně. Zkušený podlahář to také zvládne mnohem rychleji a kvalitně.

metso-cz_ekomplex_01

Přenecháte-li pokládání podlahy odborníkům, máte jistotu, že bude práce odvedena precizně a kvalitně. Spolehlivá firma vám dokáže sdělit konkrétní cenovou nabídku s finální cenou, bez dalšího navyšování.

Nesprávně položená plovoucí podlaha vám může způsobit velkou řadu starostí a další finanční vydání na opravy škod. Výhodou plovoucí podlahy je možnost výměny jednotlivých dílů. V případě poškození tak vyměníte pouze jednu část. Pro všechny podlahy platí, že podklad musí být rovný, čistý a suchý. Zakoupený materiál nechte několik dní v místnosti. Cenově vás pokládání podlahy svépomocí či s odborníkem vyjde nastejno. Výhodou je však možnost uplatnění případné reklamace. Pokud se vám pokládka nepovede, můžete pouze nadávat sami sobě.  Podlahář si poradí také s atypickým tvarem místnosti, nerovnostmi nebo pomůže se špatně položenou podlahou. V panelových domech jsou křivé podlahy velmi časté. Správné vyrovnání podlahy je tak více než důležité.

metso-cz_ekomplex_02

Zhotovení plovoucí podlahy zákazníkovi přímo na míru, vám ušetří čas i peníze. Tento typ podlah si našel své místo v mnoha domácnostech, ale ne každý je dokáže položit správně. Ušetřete si starosti a obraťte se na zkušené řemeslníky z cechu EKOMPLEX!

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Tiskové-zprávy.eu     

Aktualitycz.cz

Press-Media.cz

MetSo on Facebook
  • 1
    Share