Domů Zprávy Práce, kde najít tu pravou

Práce, kde najít tu pravou

1033
3
Sdílejte

Hledání práce potká každého z nás. A mnozí už přišli na to, že vyhledávače, které jsou přímo určené k hledání práce, velmi ulehčí život. Někteří ovšem možná marně tápou a bloudí v kruzích, do kterých je internet zavádí. Jděte na to od začátku, najděte si server Personalistka.cz, nebo Práce.cz a hledejte s nimi.

Hledání práce
Hledání práce

Umí najít práci

Personalistka.cz a Práce.cz jsou českými vyhledávacími nástroji, které se vyznají v pracovních příležitostech. Ať už hledáte stálou práci nebo brigádu, prozkoumejte svět tohoto serveru a jistě si přijdete na své. Už na hlavní stránce na vás vykoukne promyšlený systém, do kterého stačí zapsat okresy či kraje, ve kterých se chcete po práci poohlídnout, profese či obory, které vás zajímají a další klíčové slovo, které usnadní hledání vaší ideální práce. Poté už budete mít na výběr z nabídek, které jsou pro vás reálné a stačí vybrat tu, která je nejideálnější. Možná se však stane, že vám server nabídne několik stovek nabídek. Filtrujte je tedy dále požadovanou výší platu, typem úvazku nebo požadovaným vzděláním.

Hledání práce. Když potřebujete něco víc

Někdy není hledání nabídek na práci ten klíčový problém. Možná nevíte, jak začít s hledáním práce, možná nevíte, jak napsat životopis. Proto tu jsou poradny, které najdete jak na Práce.cz, tak třeba také na webové adrese Personalistka.cz. V obou případech se vám dostane několik tipů a rad, jak tyto problémy vyřešit!

Hledání práce. Nechte si poradit

Práce.cz vás navíc provede i zajímavostmi, na které se při pracovním pohovoru zaměřit. Například poradí, jak zodpovědět záludné otázky ohledně vysněného platu. Máte-li práci, určitě sem zavítejte také. Lze zde totiž najít rady ohledně právních skutečností, které mohou nastat – co dělat, když vám zaměstnavatel dluží výplatu, nebo když vám mění směny a nedodržuje pracovní podmínky, které jsou v pracovní smlouvě? Odpověď hledejte na Práce.cz v záložce poradna.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

PRwebs.cz

Profi-články.cz

Profolio.cz

MetSo on Facebook
  • 1
    Share

3 KOMENTÁŘE

  1. […] Hledám práci. Jak skloubit pracovní a rodinný život? Existuje způsob, jak pracovat a přesto věnovat dostatek času rodině? Tím, že se žena odpoutá od dítěte, vidí vše z jiného úhlu. Tím žena získá novou energii i doma a může se více zaměřit na to, jakou práci hledat. Některé ženy mají mnoho zájmů a je pak pro ně obtížné zvolit si správnou cestu. […]