Domů Magazín Práce se dnes najde pro každého

Práce se dnes najde pro každého

357
0
Sdílejte

Pamatujete si ještě na ty časy, kdy jste stáli dlouhé fronty na úřadu práce a hledali práci právě pro vás? V současné době rozvoje techniky a internetu jsou už tyto doby pryč. Nyní stačí si sednout chvíli k počítači, zadat airjobs a nabídky práce se jen hrnou. Vyberte tu právě tu pro vás.

Moderní technologie

Chytré mobilní aplikace vám pomůžou hledat praci nebo brigádu vlastně v jakémkoli okamžiku dne a v kdekoli, kde si vzpomenete. Počítač nebo notebook vám nabídne zase komfort větší obrazovky, pokud máte čas. Nemusíte složitě proklikávat ze serveru jako je jobs.cz nebo prace.cz, to za vás udělá airjobs. Filtrujte si dle vašich přání. Že pocházíte z Jablonce nad Nisou? Nebo Havířova? Není problém. Airjobs zahrnuje nabídky práce z celé České republiky. Práce Klatovy, práce Jablonec nad Nisou nebo práce Benešov – napište sami, co vy potřebujete. Máte-li představu o platu, zadejte podmínky, na kterých trváte a sami si tak zúžíte nabídku a vyberete přesně to, co je kované pro vás.

Brigáda při studiu

Pro studenty jsou ideální brigády. A to nejčastěji v místě studia. Brigáda Brno, brigáda Praha nebo brigáda Ostrava je na cestě přímo k vám. Není nic jednoduššího než airjobs. Vydělat si tak mohou nejen na studium ale i na zábavu a nemusí být celé placení studentského života na rodičích.  

Můj profil

Na airjobs si vytvořte profil. Usnadní vám hledání práce i brigád a zároveň usnadní vše i agentům, kteří vám pomáhají. Tím, že uvedete svoje dovednosti, soft skills a také praxi a zkušenosti, tím značně zjednodušujete hledání. Personalisté tak snadno vidí, v čem zrovna vynikáte a co by vás mohlo zaujmout. Třeba právě na vás čeká vysněná práce za rohem. Současně s tím se vygeneruje životopis a připojí se k vašemu profilu. Vy si dejte kafíčko a už jen čekejte na hrnoucí se nabídky práce!

MetSo on Facebook
  • 1
    Share