Domů Zprávy Přeprava po moři je dostupná všem

Přeprava po moři je dostupná všem

394
0
Sdílejte

Přepravovat kontejnery bylo vždycky výhradou námořní přepravy. Právě totiž obrovské lodě si dokážou poradit s rozměrnými a těžkými kontejnery, které je díky tomu možné přepravit třeba až na druhou stranu světa. Pokud je pro Vás námořní přeprava zatím jedna velká neznámá, tak byste měli vědět, že zajišťováním námořní přepravy se u nás zabývá jen malá hrstka spedičních společností. Jednou z těchto společností je také Emons spedice, která dělá svou práci precizně a která dokáže zajistit kompletní přepravu kontejnerů i kterýchkoliv jiných zásilek. Kontejnerová přeprava je v podání této spedice rychlá, spolehlivá a naprosto bezproblémová.

emons-seefracht-03

Od vyzvednutí po nalodění

Společnost Emons zajistí nikoliv pouze samotnou námořní přepravu jako takovou, postará se také o všechno okolo. Samozřejmostí je vyzvednutí a převezení Vašeho nákladu až do samotného přístavu. Přeprava právě sem bude realizována prostřednictvím husté silniční sítě, po které přepravují spolehlivé a moderní kamiony. Cesta z přístavu přes moře nebo dokonce přes oceán trvá různě dlouhou dobu, je třeba počítat ale třeba i se dvěma týdny, je to ale samozřejmě individuální a záleží na konkrétní trase. Námořní přeprava se tedy určitě neřadí k těm nejrychlejším, je ale cenově dostupná a může si ji dovolit naprosto každá firma, což je zase velikou výhodou. Pokud Vás tedy netlačí čas a tolik zkrátka nespěcháte, tak pro Vás bude kontejnerová přeprava realizovaná loděmi skvělou volbou.

Jen odborníci Vám mohou pomoci

S žádostí o námořní přepravu se obracejte výhradně na Emons, protože právě to jsou profesionálové, kteří si zaslouží Váš zájem. Jejich služby v oblasti námořní a kontejnerové přepravy jsou výhodné z mnoha důvodů:

  • Hustá síť zahrnující všechny zámořské přístavy
  • Vybraná partnerství se spedicemi po celém světě
  • Námořní přeprava zahrnující spoustu dalších služeb (RoRo nalodění, přeprava nebezpečného zboží, připojištění…)

 

 

MetSo on Facebook
  • 1
    Share