Domů Zprávy Pro neprůstřelnou imunitu

Pro neprůstřelnou imunitu

428
0
Sdílejte

Termín zimní dovolené se nezadržitelně blíží a nezbývá než se začít těšit. Vše je zaplaceno a tak si nemusíme dělat žádné starosti s ubytováním. Vrásky nám naopak přidělává každé nevinné odkašlání  všech předem zaplacených účastníků zájezdu. Těch malých i těch dospělých.

Imunita
Imunita

Snažíme se tak všechny chránit před každou možnou nákazou a za chvíli lezeme na nervy jak jim, tak i sobě. Z přemíry stresu se tak dá očekávat nevyhnutelné, psychicky i fyzicky něco sklátí právě ochránce samotného.

Nesnažme se namluvit si, že dokážeme ovlivnit běh světa a dokázat zařídit vše dokonale právě na týden naší vytoužené dovolené. Pokud se nám toto povede, zjistíme, že nejen my, ale i všichni naši blízcí jsou jsou k nějaké chřipce nebo rýmě náchylní a počítat se s zkrátka musí. Nejen doma, ale i na rodinné dovolené.

Když takto uklidníme sami sebe, můžeme začít přemýšlet o reálné a fungující prevenci. Správně se v zimě zahřát, nejen zvenku, to je základ. Takže přibalíme všemožné teplé oblečení, rukavice, tlusté ponožky a budeme si užívat horkých čajů ochucených troškou zázvoru.

Pokud jsme se rozhodli sáhnout i po nějaké podpůrné tabletce na posílení imunity, vybereme rovnou prostředek pro celou rodinu, ať si nekomplikujeme život. Třeba právě Engystol podpoří imunitu při virových onemocněních a obzvlášť účinný je proti nejrůznějším katarům. Pomáhá při zátěžových situacích, při kterých dostává organismus zabrat. Může to být třeba i jen nástup dětí do školy či školky, ale i jiné prostředí a kolektiv. U dospělých pak v podstatě cokoli.

A to největší plus Engystolu? Zvládne podpořit imunitu celé vaší rodiny, od kojenců až po dospělé. Nemusíte se tak bát, že by byl pro malé děti nevhodný. Je také vhodný i k dlouhodobému užívání.

Nezaručí nám sice, že nemůžeme nikdy onemocnět, ale průběh nemoci se zkrátí a bude s lehčími příznaky.

Doporučené dávkování: obvykle 3x denně 1 tableta nechat rozpustit v ústech, profylaxe u dětí před zátěžovým prostředím 2x denně 1 tableta po dobu 4-6 týdnů.

 

MetSo on Facebook
  • 1
    Share