Domů Zprávy Projekt rodinného domu

Projekt rodinného domu

1188
4
Sdílejte
Projekt rodinného domu

Projekt rodinného domu

Projekt rodinného domu je nasnadě pokud toužíte po vlastním domě. Důležité je nejen jeho financování, ale také to, jaký si vyberete projekt rodinného domu. Můžete si vybrat katalogový nebo na míru od architekta. Obojí má své pro i proti. Projekt domu musí být na míru vašemu pozemku a v souladu s požadavky stavebního úřadu i rázu krajiny.

Proč zvolit projekt rodinného domu z katalogu?

Stavba rodinného domu je událostí, kterou provádíme jen jednou v životě. Ke stavbě domu je potřeba mít nejen pozemek, ale také projekt rodinného domu, který zahrnuje vše od základních plánů, přes výběr materiálů, po stavební povolení. Zkušený architekt zajistí také stavební dozor. Projekt rodinného domu z katalogu za nízkou cenu vám umožní rychlé vyřízení stavebního povolení.

Projekt rodinného domu
Projekt rodinného domu

Katalogový projekt rodinného domu je zobrazen s vizualizací a fotografií celkového vzhledu domu. Ceny za dům na klíč jsou okolo 2 – neomezeně milionů podle vašich finančních možností. Vždy se ptejte na to, co je v ceně domu na klíč zahrnuto. Zpravidla nezahrnuje cena pozemek, ten musíte zakoupit zvlášť, někdy není zahrnuta základová deska, rozpočet se vám tak navýší třeba o 300 tis. korun.

Projekt rodinného domu od odborníků

Projekt rodinného domu na míru vám umožní si nechat postavit jedinečný dům. Architekt vám může vypracovat nabídku, ale jejich výběr je poměrně složitý. Ne každý architekt se ztotožní s vašimi požadavky a plány. Projekt na míru si necháte připravit tak, aby nepřišel na zmar ani jediný metr čtvereční. Projekt na míru je mnohem levnější a získáte ho rychle. Každému z nás vyhovuje něco jiného, má jiné představy i finanční možnosti. Ještě že máme možnost volby. Katalogový projekt vám dává možnost pouze menších změn, musí pasovat na konkrétní pozemek. To je důležité především u nízkoenergetických domů.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Seznam-Novinek.cz

InternetPressMedia.cz

PRwebs.cz

MetSo on Facebook
  • 1
    Share

4 KOMENTÁŘE