Domů Dům, byt a zahrada Projekty domů

Projekty domů

943
0
Sdílejte

Aby bylo možno postavit si vlastní dům, je potřeba mít správný projekt, který vám vypracuje architekt, případně lze zakoupit hotový projekt. Katalogové projekty domů jsou uzpůsobeny tak, aby byl možno nechat si postavit dům na klíč. V případě specifických požadavků není nic jednoduššího, než oslovit architekta.

Katalogové projekty domů

Katalogové projekty domů jsou finančně méně nákladnější. V nabídce najdete například projekty bungalovů, které jsou v posledních letech velmi oblíbené. Projekt domu je jen jeden z nákladů, které jsou se stavbou domu spojeny, proto je potřeba si pečlivě rozdělit finance, podle jednotlivých fází stavby. Individuální projekty domů vás vyjdou od 20 000 Kč výše. Architekt vám vyřídí také potřebná stavební povolení, zajistí stavební dozor, poradí si i s atypickým pozemkem. U projektů katalogových nejsou úpravy tak snadné, je proto potřeba počítat s poplatkem za každou změnu.

Jak má vypadat správně vypracovaný projekt? Nechybí dokonalé detaily, zakreslení uložení na pozemku. Projekt si poradí také se svažitým či příliš malým pozemkem. Součástí by měl být také PENB, další potřebné dokumenty, které nám usnadní vyřizování potřebných povolení.

Máte představu, jaký chcete dům? Vybrat si můžete z celé řady materiálů, ale i typů domů, například pasivní, energeticky úsporné, cihlové, dřevostavby a mnoho dalších. S výběrem vám pomůže stavební firma na základě vašich požadavků, potřeb i životního stylu.

Projekty domů si vybírejte ideálně podle referencí spokojených zákazníků, kteří si je nechali u dané firmy realizovat. Zajímat by vás měla cena za projekt, za případné změny. Kvalitní projekt je vytvořen také s vizualizací, která vám ukáže, jak budu váš dům vypadat. Chcete si splnit sen? Pak je nejvyšší čas se poohlédnout po kvalitním projektu.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

 Tiskové-zpravy.eu     

Aktualitycz.cz

Press-Media.cz

 

 

MetSo on Facebook
  • 1
    Share