Domů Magazín Prožijte letos Valentýna aktivně

Prožijte letos Valentýna aktivně

223
0
Sdílejte

Blíží se svátek svatého Valentýna a regály obchodů se pomalu plní srdíčky, čokoládami ve tvaru srdce a rozkošnými plyšáky. Jak neoriginální. Chcete-li si se svým partnerem letos Valentýna užít ve velkém stylu zapomeňte na kýčovité medvídky a darujte si zážitky.

Společně strávený čas je hlavním pilířem kvalitního vztahu. Navíc, když jsou chvilky ve dvou okořeněné kapkou adrenalinu, budete na takové dny společně dlouho vzpomínat. A vzpomínky na zážitky vydrží mnohem déle než čokoláda a květiny.

Navštivte třeba se svými miláčkem větrný tunel, kde si ve stavu beztíže nejen užijete spoustu legrace, ale také si připomenete chvíle, kdy se vám z něj na začátku vztahu motala hlava a podlamovala kolena. Po zážitku, kde vám bude adrenalin tryskat do žil, můžete navštívit luxusní restauraci a u večeře si sdělit své zážitky.

Náš tip: Objednejte si na https://www.firmanazazitky.cz/blog/tancici-dum-praha nejen luxusní večeři, ale i romantickou noc pro dva. Z apartmá v Tančícím domě se budete moci pokochat luxusní, výhlede, na starou Prahu, Pražský hrad a kultovní místo všech zamilovaných, Petřín. Než se po večeři odeberete do vašeho apartmá, projděte se po Rašínově nábřeží, užijte si krásy naší Prahy a poté si můžete užívat neskutečné výhledy, nejlepší servis a pohodlí vašeho hnízdečka lásky.

Na kvalitním vztahu je třeba pracovat a investice do dne plného zážitků a romantiky se vám určitě vyplatí.

MetSo on Facebook
  • 1
    Share