Domů Zprávy Realizace zahrady a jiné služby

Realizace zahrady a jiné služby

572
0
Sdílejte

Chcete vylepšit svou domov, kancelář nebo potřebujete květinová aranžmá pro svatbu, veletrh či k jiné příležitosti? Web jungleinteriors.cz je tím pravým místem, kam se obrátit. Kreativní aranžéři vám pomohou vytvořit květinová aranžmá dle vašeho přání, vkusu, velikosti interiéru a barvy doplňků.

Upravíme vám terasu či dodáme vertikální zahradu

Mít hezkou terasu je sen mnoha lidí. Bohužel ne každý má talent na design a estetické cítění. Jungleinteriors.cz se specializuje na návrhy zahrad a teras, které nijak nenarušují ráz okolí a přesto působí velmi estetickým dojmem.  Architekti pomohou ve spolupráci s vámi vytvořit místo, které je funkční, velmi harmonické a zároveň splní všechny vaše požadavky.  Můžete si nechat navrhnout i zrealizovat jak terasu, tak zahradu u vašeho domu i veřejného objektu či kanceláře.  Právě realizace zahrad je velmi žádanou službou, nemusíte se prakticky o nic starat, navíc můžete projekt získat zdarma.

zahrada

Velmi zajímavým prvkem zimní zahrady či haly hotelu nebo kancelářské budovy mohou být vertikální zahrady. Jde o speciální instalaci živých rostlin na stěnu, kdy se rostliny vybírají na základě konkrétního výtvarného záměru. Podle druhu použitých rostlin může být vytvořen zajímavý plastický vzhled této stěny. Jejím pořízením vytvoříte i z obyčejné místnosti velmi reprezentativní místo, které bude evokovat příjemnou zahradu.

Vertikální zahrady

Jungleinteriors.cz vám zajistí nejen instalaci této vertikální zahrady, ale také můžete využít pravidelný odborný servis, kdy se pracovníci starají o zastřihávání a pravidelnou údržbu těchto vertikálních zahrad. Je možné si vybrat stěnu s automatickým i pravidelným zavlažováním. Aby byla stěna mnohem zajímavější a atraktivnější, lze do ní aplikovat umělé světlo, které zajistí dostatečný přísun světla rostlině po celý rok.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

PRwebs.cz

Profi-články.cz

Profolio.cz

MetSo on Facebook
  • 1
    Share