Domů Zprávy Reklamní předměty jsou silnou zbraní naší společnosti

Reklamní předměty jsou silnou zbraní naší společnosti

774
0
Sdílejte

Na počátky našeho rodinného podnikání dnes nevzpomínám vůbec rád. Bylo velmi náročné v týmu čtyř lidí sestavit fungující společnost, která by se zabývala výrobou a prodejem květin. Poté, co se nám podařilo sehnat počáteční rozpočet pro slušný rozjezd podnikání, přišla studená sprcha v podobě malého množství koncových zákazníků, kteří by o naše výrobky měli zájem. A v tu chvíli musela na řadu přijít marketingová taktika, respektive jedna z pěti, která vedla k tomu, že náš podnik začal pomalu ale jistě vzkvétat stejně tak, jako naše květiny. Tou taktikou nebylo nic jiného než kvalitní reklamní předměty, které lákaly koncové zákazníky do naší prodejny. Začalo to doplňkovým prodejem moravských vín s etiketou firmy, psacími potřebami a později i vlastním sortimentem klíčenek, nožů a různých doplňků.

Propagační předměty vybíráme s rozmyslem

Samozřejmě že není možné v období, ve kterém je poptávka po našem sortimentu nižší, investovat několik set tisíc korun na propagační předměty. Ovšem v době, kdy se firmě daří, není vůbec na škodu, některé z těchto předmětů nechat zhotovit. Minulý měsíc šla do oběhu ucelená řada hrnků, které bylo možné vyzdobit si podle své fantazie. Na základě toho jsme v našem květinářství uspořádali oddechové odpoledne pro rodiče a jejich ratolesti, které si takto mohli vyzdobit nejen svůj hrníček, ale i květináč, kam posléze zasadí svou první kytičku. Ani jsme netušili, jak velký zájem o naši akci bude. Vždy je ovšem potřeba pouštět se jen do takových zakázek, u kterých je úspěch víceméně zaručen.

Dárkové předměty potěší každého

V letošním roce chceme nechat pro firmu vyrobit dárkové předměty, kterými budou moci naši zákazníci obdarovat své blízké. Budou mezi ně patřit například USB disky, power banky, kuchyňské chňapky, lahve, dioptrické hadříky a mnoho dalšího. Na všem samozřejmě bude logo naší společnosti a tak budeme mít i skvělou možnost obdarovat na Vánoce své zaměstnance, kteří pro nás tvoří stejné hodnoty, jako celá naše rodina ve firmě.

MetSo on Facebook
  • 1
    Share