Domů Zprávy Reklamní předměty jsou vaší vizitkou

Reklamní předměty jsou vaší vizitkou

429
0
Sdílejte

Pokud přemýšlíte o reklamních předmětech, které by mohly být skvělou vizitkou a dotvářely image Vaši společnosti, pak se také zcela jistě pečlivě rozmýšlíte, kdo by mohl splnit Vaše požadavky bez toho, aniž byste museli volit kompromis. Právě pro Vás byla založena společnost Propaq, která reklamní předměty umí přizpůsobit Vámi zadaným parametrů a to skutečně do nejmenších detailů. Je si totiž vědoma toho, že reklamní předměty pomáhají šířit jméno Vaší společnosti nebo značky. Jejich úkolem je pomoci s prodejem, motivovat zákazníky i Vaše zaměstnance a jsou také velmi praktickým a reprezentativním dárkem pro Vaše obchodní partnery.

Reklamní předměty
Reklamní předměty

Reklamní předměty pro vaše klienty

Cílem je nabídnout reklamní předměty za výhodné ceny a to tím způsobem, aby splňovaly Vaše nároky i představy přesně dle Vašeho očekávání a zadání. Předtím, než si začnete vybírat ze skutečně bohaté nabídky poskytovaných reklamních předmětů, uvědomte si, k jakému účelu právě Vám budou tyto předměty sloužit.

Jedním z nich je zvýšený prodej Vašeho zboží nebo služeb tzv. přímou propagací. Děje se tak prostřednictvím vhodně vybraných reklamních předmětů, které zákazníkům nabídnete jako bonus k něčemu, co si klient standardně zakoupí. Zákazník je motivován a následně uspokojen tím, že ke svému zboží, nebo službě dostal přidanou hodnotu třeba ve formě reklamního předmětu. Výhodnější samozřejmě je, pokud má tento předmět nějaké uplatnění v reálném životě. Ať již je to něco, co se týká užitku, případně zábavy. Dalším účelem, ke kterému se hodí mít k dispozici tyto předměty je tzv. přímý marketing. Ten využívá předmětů, které jsou volně k dispozici přímo na Vaší prodejně nebo stánku. Může se jednat o propisky, bločky nebo třeba maličkosti pro děti. Ale tím funkce reklamních předmětů zdaleka nekončí, mohou Vám pomoci navýšit zisk formou jejich prodeje. Dobrým příkladem jsou upomínkové předměty, které se váží k nějaké události. Návštěvník si je rád zakoupí jako upomínku, která mu pro něj významnou událost nebo okamžik bude připomínat. Funkce těchto předmětů je velmi široká, stejně široký by tedy měl být také jejich výběr. Tím je tedy dobré se řídit při výběru jejich zprostředkovatelů.

 

 

MetSo on Facebook
  • 1
    Share