- Reklama -magazín
DomůDům, byt a zahradaRozkládací pohovky do útulného interiéru

Rozkládací pohovky do útulného interiéru

- Reklama -aktuálně

Přemýšlíte nad pořízením nového pohovky do svého obývacího pokoje? Investujte do té rozkládací, která poslouží i pro příležitostné přespání. Rozkládací pohovky jsou čím dál oblíbenější, protože šetří místo v každé domácnosti. Stejně jako ty klasické se dají doplnit pohodlným křeslem a moderním konferenčním stolkem.

Rozkládací pohovky a válendy od českého výrobce

Na webových stránkách sedaci-soupravy-nabytek.cz na vás čeká výběr z moderních rozkládacích pohovek od kvalitních českých výrobců. Tyto rozkládací pohovky věrně kopírují současné trendy při zařizování interiérů, takže s výběrem rozhodně nesáhnete vedle.

Chcete si pořídit látkovou pohovku nebo dáváte přednost kůži? Milujete neutrální barvy nebo se nemůžete vynadívat na pestré odstíny červené, modré či žluté? Letošním trendům dominuje právě žlutá, zelená a hnědá barva. Právě i tyto pohovky naleznete v nabídce obchodu sedaci-soupravy-nabytek.cz.

Proměňte svůj obývací pokoj na pokoj pro hosty

Ne každý má doma tolik prostoru, aby mohl mít zvláštní místnost pro své návštěvy. Pokud k vám ráda zavítá maminka, babička nebo kamarádka, a pak nemá kde přespat, pořiďte si právě rozkládací pohovku. Nebudete muset extra lůžko řešit rozkládací matrací, která je často nepohodlná a hlavně ji není kam úsporně umístit.

Rozkládací sedačka perfektně splyne s vaším interiérem a večer, až ji budete potřebovat, ji snadno rozložíte. Jednu pohovku lze často rozložit až na dvě lůžka a v porovnání s obyčejnou záložní matrací je mnohem komfortnější. Po rozložení získáte lůžko o šířce až 140 cm, na němž se dobře vyspí i dvě osoby.

Vyberte si pohovku na míru

V katalogu na webu sedaci-soupravy-nabytek.cz si můžete vybrat pohovku na míru svým přáním a požadavkům. To znamená, že si vyberete konkrétní styl a sestavu, potahový materiál, materiál konstrukce a k dispozici máte i orientační cenu. Vybranou sedačku poptejte u prodejce, který na váš dotaz bude co nejrychleji reagovat. Sedací souprava je buď na skladě, a poté je možné ji ihned dodat, nebo je k dispozici na objednání.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Tiskové-zpravy.eu     

Aktualitycz.cz

Press-Media.cz

 

 

 

- Advertisement -magazín
- Reklama -SEO článek

Redakce doporučuje

- Reklama -SEO článek

Další články autora

- Advertisement -magazín