Domů Dům, byt a zahrada Sháníte kvalitní párty stan? Poradíme vám jak na to!

Sháníte kvalitní párty stan? Poradíme vám jak na to!

687
0
Sdílejte

Plánujete párty na zahradě s přáteli, oslavu narozenin nebo dokonce zásnuby?

Máte obavy, že by mohlo vaše plány pokazit počasí?

Pak jsou pro vás jako stvořené zahradní párty stany.

Jak využít zahradní párty stany?

Díky všestrannému použití jsou vhodné při jakékoliv příležitosti. Použít je můžete všude tam, kde chcete sebe i své hosty chránit před slunečními paprsky, deštěm a dalšími rozmary počasí. Právě díky tomu se staly zahradní párty stany na Renegad.cz neodmyslitelnou součástí mnoha zahrad. Slouží jako prostor pro podávání občerstvení či slavnostního oběda, ale dá se využít i na různých festivalech, veletrzích a podobně. Pokud chcete uspořádat nějakou akci přímo pod širým nebem, pak jsou vhodné větší zahradní stany.

Který zahradní párty stan je ten pravý pro vás?

Chcete-li se pustit do přípravy nějaké větší akce, pak je lepší sáhnout po velkém zahradním stanu, který nabízí dostatek prostoru pro stolky s občerstvením i volný pohyb hostů. Bez problémů však můžete použít i menší párty stan, případně více než jeden. Skvělé jsou nůžkové párty stany. Na výběr máte stan s bočními stěnami či bez nich. Výhodou párty stanů bez bočních stěn je průchodnost ze všech stran, což uvítáte, když se sejde více hostů a chtějí mezi sebou navzájem konverzovat, zatímco občerstvení bude v bezpečí stanu.

Na druhé straně boční stěny u nůžkového stanu uvítáte tehdy, když budete stan využívat pro komerční účely. V takovém případě by bylo krajně nevhodné a pro vás i značně nepříjemné, kdyby byl váš zahradní stan volně přístupný ze všech stran a každý vám tam jen tak chodil, aniž by byl pozván. Zejména pokud potřebujete naprosté soukromí a kontrolu nad tím, kdo se kolem vašeho stanu pohybuje. Další výhodou, kterou mají boční stěny k nůžkovým párty stanům je ta, že vás ochrání proti nepříznivému počasí, ať už jde o poryvy větru, déšť či sluneční paprsky.

párty stan

Co mají všechny zahradní stany společné?

Mezi největší plusy, které má v podstatě každý zahradní párty stan, bez ohledu na to, jestli má či nemá bočnice, patří bezesporu to, že jsou zcela nepromokavé. Tím vám odpadají zbytečné starosti o to, aby stan během nepříznivého počasí promokl a zničil tak vše, co je ukryto pod ním (jídlo, nápoje, nábytek atd.). Když budete chtít svůj zahradní altánek použít k posezení u dobrého jídla a netoužíte po tom, aby vás obtěžoval nějaký hmyz, tak si jednoduše pořiďte moskytiéry, které jen připevníte na altánek (stan).

Výběr zahradního stanu

  • Zásnuby a svatba – pro tuto příležitost platí, že čím je stan prostornější, tím lepší. Ideální jsou párty stany 6×12 m nebo 5x 10 m, ale klidně můžete vzít za vděk i zahradním párty stanem 4×8 m. Perfektní jsou také zahradní kruhové stany (pavilony), které lze rozestavit jeden vedle druhého a do každého dát malý stolek s občerstvením pro jednotlivé skupinky lidí.
  • Zahradní oslavy a firemní akce – důležité je, aby bylo vše perfektní, elegantní a dokonalé. K tomu poslouží levné párty stany 4×6 m, které sice vypadají trochu neforemně a pro někoho až příliš robustně, ale účel splní na jedničku.
  • Párty s přáteli nebo rodinná oslava – nejvyhledávanějším modelem pro tuto příležitost je zahradní párty stan 3×3 m. Kvalitní a odolný materiál, dostatečný prostor a dlouhá životnost, to vše tento stan nabízí.
  • Dětské akce – chystáte-li se uspořádat nějaké dětské představení či večírek, kde bude vystupovat třeba oblíbený klaun vašeho dítěte, pak se hodí zahradní párty stan nůžkový o velikosti 3×9 m, vybavený bočnicemi a volnou přední stranou. Ideálně tak lze pod tento stan schovat menší pódium či hudební nástroje nějaké skupiny, která na oslavě vystoupí.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Naše-domy.cz

Český-magazín.cz

Krásné-bydlení.cz

MetSo on Facebook
  • 1
    Share