Domů Zprávy Školní a street batohy pro školáky

Školní a street batohy pro školáky

527
0
Sdílejte

Porozhlížíte se po novém batohu? Na internetu je jich k mání nespočet a vybrat ten správný často není záležitostí jen pár minut. Naštěstí existují místa, kde si podle zvolených parametrů můžete vybrat ten nejlepší batoh pro vás.

Školní batoh
Školní batoh

Mnoho z nás stále ještě chodí do školy. Nezáleží na tom, jestli jsou prázdniny a září už se blíží nebo jestli je školní rok v plném proudu. Radost z nového doplňku si můžeme udělat kdykoliv. Proč si tedy chození do školy nezpříjemnit novým a krásným batohem? Mezi širokou nabídkou školních batohů si vybere každý, ať se jedná o prvňáčka, středoškoláka nebo studenta na vysoké škole.

Školní a street batohy

Batoh samozřejmě nevyužíváme jen do školy, ale taky do města. Všechny důležité věci, co u sebe do města potřebujeme, od peněženky a mobilu, přes oblíbené knihy či vybavení na cvičení, se nám s přehledem vlezou právě do školního nebo street batohu.

Určitě je z čeho vybírat

Malí školáci si určitě vyberou mezi stylovými batohy Burton, které se pro ně dělají v objemech mezi 15 a 20l. Samozřejmostí je spousta batohů Burton i o větším objemu. Pokud vybíráte mezi většími kousky, porozhlédněte se v kategorii batohů Dakine, které jsou na výběr hlavně ve velikostech 20-30l. Batohy Dakine jsou velmi praktické pro přenášení vašeho laptopu, jelikož mají vyztužená záda a často i speciální kapsu na laptop.

Značka Vans to je nestárnoucí styl

Pokud jezdíte do školy nebo jen tak do města na skateboardu, určitě se vám vyplatí koupit si některý z batohů, který nabízí jeho uchycení. Když zrovna nikam nejedete, jednoduše si skateboard dáte na batoh a můžete dělat cokoliv jiného. Některé batohy Dakine a také batohy Vans umožňují uchycení skateboardu vpředu na batohu. Značka Vans je známá svým pohodovým a nestárnoucím street stylem. To platí také pro batohy Adidas, které jsou na výběr jak ve streetovém stylu, tak ve sportovním provedení.

školní batoh

Ideálním společníkem pro volný čas vám může být basic batoh. Jsou to batohy s menším objemem, proto jsou vhodné hlavně do města nebo na jednodenní výlety. Určitě do nich dáte všechny nezbytné věci, které na nenáročné aktivity potřebujete. Obvykle mají jednu velkou komoru, menší přední kapsu a objem kolem 20 litrů. K dispozici jsou v mnoha různých barvách a často mají jednoduchý, jednobarevný design.

 

 

MetSo on Facebook
  • 1
    Share