Domů Móda a Styl Šperkem na sv. Valentýna pouze potěšíte

Šperkem na sv. Valentýna pouze potěšíte

555
0
Sdílejte

Blíží se svátek sv. Valentýna, který si spojujeme především s oslavou lásky a zamilovanosti. Vše pozorujeme přes růžové brýle, všude kolem nás se vznáší srdíčka a prim hraje červená barva, satén a krajka. Je téměř povinností strávit alespoň večer s partnerem či partnerkou a oslavit původně anglosaský svátek, který se prosadil až na počátku 20. století.

Ke 14. únoru neodmyslitelně patří drobné i větší dárečky, jež dáváme tomu, na koho si myslíme, koho milujeme a na kom nám záleží. Oblíbenou tradicí je zasílání pohlednic a přáníček s vyznáním nebo alespoň láskyplným veršem. Původ tohoto zvyku lze spatřovat v pověsti o patronovi tohoto svátku sv. Valentinovi, který před vlastní popravou své dívce nechával doručit psaníčka podepsaná „od Tvého Valentina”. Dnes ke sladkému vzkazu můžete přidat pěkně zabalenou krabičku s drahokamovým nebo diamantovým přívěskem – nejlépe ve tvaru srdce – a 100% nezklamete.

Eppi

Pánové zpravidla tento den vyjadřují své city i kyticí ohnivých květů a čokoládou. Chtějí-li však být odměněni rozzářenýma očima, nechť se cestou na slavnostní romantickou večeři zastaví v klenotnictví. Ne nadarmo se říká, že diamanty patří k nejlepším přátelům žen. V záplavě náušnic s blyštivými kamínky, prstenů s topazy a morganity a přívěsků s ametysty či granáty vybočíte z průměru elegantním náhrdelníkem z kultivovaných perel. Saténově hebké a lesklé kuličky osloví i tu nejzarputilejší odpůrkyni klenotů a ozdob.

Ač muži mohou ke svatému Valentýnovi darovat nepřeberné množství typů a druhů šperků a dalších drobností, ani dámy nemusí truchlit nad malým výběrem. Kromě lahví kvalitního alkoholu, doutníků a svůdného prádla udělají spoustu radosti i decentně zdobenými manžetovými knoflíčky a hodinkami, a to buď klasickými, nebo ultra moderními se spoustou originálních funkcí.

Eppi

Je pouze na vás, čím svou milovanou a svého drahého potěšíte na den zamilovaných. Nezáleží, jestli sáhnete po květině za pár korun, čokoládovém srdci nebo prstenu s briliantem. Faktem zůstává, že dárek věnovaný 14. února má být z pravé, čisté a hluboké lásky.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Svět-Ženy.cz

PR-články.cz

e-Žena.cz

MetSo on Facebook
  • 1
    Share