Domů Magazín Spojte vyhlídkový let s pilotáží na zkoušku

Spojte vyhlídkový let s pilotáží na zkoušku

426
0
Sdílejte

Zajímalo by vás pilotování vrtulníku nebo pilotování UL letadla? A co tak pilotovat letadlo a přistát v Ruzyni na runway 24 jako 2. za Boeingem ČSA? Chtěli byste si vyzkoušet pilotování letadla po Evropě, pilotovat velké letadlo Cessna, zaletět si letadlem do Chorvatska, nebo se jen tak vydat na vyhlídkový let z Roudnice, Mladé Boleslavi, Sazené, Karlových Varů, Plzně, Příbrami, Prahy, Benešova, Českých Budějovic, Brna, Ostravy, Hradce Králové nebo Vyškova?

Nízká cena skvělého vyhlídkového letu

Tak třeba takový vyhlídkový let Macocha, který startuje na vyškovském letišti, vám nabídne 8 nejkrásnějších pohledů z okolí Brna. Jedná se o trasu Vyškov – Račice – Drahanská vrchovina – Křtiny – CHKO Moravský kras – Adamov – Blansko – Rájec nad Svitavou – Macocha – Opatovice – Vyškov. Poletíte 40 minut Cessnou 172. Za necelé tři tisícovky korun to určitě bude stát za to. A pokud nepoletíte sami, ale obsadíte letadlo třemi osobami, kterým darujete dárkové poukazy na vyhlídkový let, 7400 Kč je určitě přijatelná částka. Jakmile odstartujete vyhlídkový let letadlem z letiště Vyškov, budete si moci co nevidět prohlédnout zámek Račice, Drahanskou vrchovinu, zámek Křtiny, CHKO Moravský kras, Adamov, zámek Blansko, zámek Rájec nad Svitavou, Ostrov u Macochy, Macochu, vodní nádrž Opatovice, a pak se šťastni a plni dojmů a zážitků vrátíte opět na vyškovské letiště. Nízká cena tohoto vyhlídkového letu je dána tím, že odpadají vysoké poplatky s odletem z mezinárodního letiště Brno Tuřany.

Volba vyhlídkového letu je na vás

Abychom se ale nezasekli pouze u vyhlídkového letu Macocha. Jsou pro vás připraveny také vyhlídkové lety Brno, vyhlídkové lety Praha, vyhlídkové lety Ostrava, vyhlídkové lety Hosín, vyhlídkové lety Vrchlabí, vyhlídkové lety Česká Lípa, vyhlídkové lety Karlovy Vary, vyhlídkové lety České Budějovice, vyhlídkové lety Příbram, vyhlídkové lety Mladá Boleslav, vyhlídkové lety Liberec nebo třeba vyhlídkové lety Plzeň. Kam se za adrenalinovým zážitkem vydáte, závisí pouze na vás.

MetSo on Facebook
  • 1
    Share