Domů Zprávy Svatba na krásném barokním statku

Svatba na krásném barokním statku

788
1
Sdílejte
Svatba na statku
Svatba na statku

Svatba na statku

Organizujete svatbu? Proč si nesplnit sen a nevdávat se na barokním statku, který proslul chovem starokladrubských běloušů? Šaty jako princezna, kočár tažený koňmi, krásné prostředí v přírodě… to je svatba snů mnoha žen a dívek. Většina z nich se tohoto snu postupně vzdá, ale není vůbec třeba. Organizace takové svatby nemusí být problém, stačí vědět, kam se obrátit.

Svatba na statku, vpusťte do života trochu romantiky

Obřad a hostina na zrekonstruovaném barokním statku Benice u Benešova je vkusně romantickou záležitostí, na kterou budete dlouho vzpomínat. Na tak krásné místo se většina lidí jen tak nepodívá a prožít zde celý den je splněný sen. V dnešní přetechnizované době má svatba na statku obrovské kouzlo.

Svěřte organizaci profesionálům

Svatební den je jedinečný, důvod k radosti a oslavám, proto by neměl probíhat ve stresu a shonu. Lehce se to řekne, hůře už uvede v praxi. Svěřte svůj velký den profesionálům v Benicích a budete mít o mnoho starostí méně. Zkušený personál se o vše postará, čeká vás nejen vyzdobené a upravené prostředí, ale i špičkový servis.

Svatba na statku
Svatba na statku

Svatba na statku i firemní večírek

Benice jsou pro svatbu na statku jako stvořené. Obřad, focení, hostina, zábava pro hosty a dokonce i ubytování, to vše lze zařídit. Místo je to atraktivní i pro firemní večírky, workshopy nebo rodinné oslavy. Líbit se tu bude dětem i dospělým, není problém zorganizovat zábavný program, třeba související se zvířátky, kterých je tady dostatek.

Hostina pro méně i více osob

Hostina může probíhat v komorním salonku, barokním špejcharu nebo na nádvoří, podle přání, počasí a počtu hostů. Zajistit tu pro vás umí fotografování, hry pro děti i dospělé, soutěže, jízdu na koni, jízdu se spřežením, zážitkové hry… Na své si přijdou především milovníci koní, ať už malí nebo velcí.

 

 

 

 

MetSo on Facebook
  • 1
    Share

1 komentář