Domů Zprávy Těhotenská móda moderních a pohodlných střihů

Těhotenská móda moderních a pohodlných střihů

463
0
Sdílejte
Těhotenská móda

Těhotné ženy mají dnes mnohem více možností, co se týče oblečení, než v dřívějších dobách. Nosit totiž mohou téměř cokoliv, co je jim pohodlné. Není třeba zakrývat a maskovat bříško, můžete si vzít přiléhavé oblečení, stejně jako nějaké, které jej trochu skryje. Rozhodně není třeba se cítit, jako byste chodila v pytli, podobně, jako tomu bylo u neforemných šatů prapodivných stanových střihů. Těhotenská móda umožní cítit se upraveně, pěkně a moderně i v pokročilém stádiu těhotenství. V tomto období bychom neměly šetřit na svém vzhledu ani na komfortu.

Těhotenská móda
Těhotenská móda

Proč vsadit na speciální těhotenské oblečení?

Nevíte si rady s nákupem těhotenského oblečení? Na stránkách www.happymum.cz najdete tak zajímavý výběr, že zajásáte. Mnoho kousků se dá nosit i po narození dítěte, a to nejen v prvních týdnech po porodu, ale i dále, díky chytrým a univerzálním střihům. Dobré je dodržovat určitá pravidla, abyste se i s těhotenským bříškem cítila co nejvíce komfortně. Samozřejmě, každé nastávající mamince vyhovuje něco jiného, ale některé poznatky jsou společné pro většinu z nich. Zde je pár rad, jak se v těhotenství oblékat.

Šaty, sukně, tuniky

V těhotenství je nejlepší oblečení z přírodních materiálů, snažte se vyhnout „umělotinám”. Vyhovovat bude bavlna, len, hedvábí, případně viskóza, nejlépe s příměsí elastanu. Největší možnosti přináší těhotenské šaty a sukně, dokážou s postavou divy a budou vám slušet i v období těsně před porodem. Krásně vypadá řasení v oblasti poprsí. Zajímavou alternativou jsou tuniky, které obléknete ke kalhotám i šortkám, zakryjí zaoblené boky a navíc jsou vzdušené.

Jaké kalhoty v těhotenství?

Chcete-li se svým narůstajícím bříškem pochlubit, vsaďte na přiléhavé halenky a topy, vepředu delší, aby zakryly celé bříško. Vyrábějí se i speciální pásy, které se přikládají na halenku, aby skryly to, že nám začíná být kvůli bříšku krátká. Co se týče kalhot, ideální jsou ty vybavené bavlněným pásem přes bříško, díky čemuž drží, bříško je v teple a okraj kalhot se „nezařezává”. Tento bavlněný pás, často vybavený gumou pro ještě větší komfort, se dá nosit vytažený nahoru, složený do poloviny i jen tak volně, jak si právě situace žádá. Určitě neváhejte do takových kalhot zainvestovat.

 

 

 

 

 

MetSo on Facebook
  • 1
    Share