Domů Móda a Styl Těhotenské šaty jsou pohodlné a módní

Těhotenské šaty jsou pohodlné a módní

617
0
Sdílejte

Těhotenské šaty pohodlné pro vás i miminko

Očekáváte narození potomka? Ani v období těhotenství nemusíte zanedbávat svůj vzhled a styl oblékání. Nemusíte se bát, že byste v těhotenském oblečení připomínala pytel. Moderní šaty pro těhotné jsou velmi nápadité, elegantní a maximálně pohodlné.

Šaty pro těhotné

Snad každá budoucí maminka chrání svého potomka v bříšku od první chvíle, kdy se šťastnou novinu dozví. Vybírá si proto těhotenské šaty, které jsou pohodlné, nikde neškrtí, netlačí a později nestlačují bříško.

Dnešní trh s oděvy je velmi pestrý a vybere si i těhotná žena v pokročilém stádiu těhotenství. Vybrat si vhodné oblečení není problém ani v případě, že jste drobná žena, které pouze narostlo bříško nebo jste naopak přibrala na váze celkově.

Šaty pro těhotné mohou být maximálně pohodlné v mnoha délkách, s volným střihem. Vyberte si libovolnou barevnou kombinaci. Ani v těhotenství nemusíte ztrácet svůj módní styl. I těhotenské šaty lze kombinovat s vhodnou kabelkou či botama, za své bříško se rozhodně stydět nemusíte.

Co vám bude jako těhotné slušet?

Vrstvení šatů – těhotenské šaty nebo naopak tričko a na to vestu či kardigan si můžete obléci kdykoliv a pro jakoukoliv příležitost.

Společenské šaty – čeká vás během těhotenství jedna či více společenských akcí? Není důvod tam nejít jen proto, že nemáte šaty. Zvolte šaty v zavinovacím či empírovém střihu, které důmyslně skryjí bříško nebo jej naopak zdůrazní. Skvělým doplňkem bude jemná šála, kterou si přehodíte přes ramena.

Těhotenské šaty jsou zkrátka pohodlné a módní. Vybrat si můžete modely také na volný čas či do práce. Vždy budete vypadat elegantně.  Nezapomeňte si vybrat také pohodlné boty, které nebudou tlačit a snadno je zapnete i s velkým bříškem.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Copywrighter.cz

Promo-clanky.cz

SEOlaborator.cz

 

MetSo on Facebook
  • 1
    Share