Domů Magazín Tipli dává lidem peníze za to, co dělají běžně

Tipli dává lidem peníze za to, co dělají běžně

849
0
Sdílejte

Každá ušetřená koruna se hodí. Chcete znát tajemství nejlevnějších nákupů? S cashback portálem Tipli budete mít přehled o novinkách a akcích oblíbených obchodů. A navíc získáte peníze z nákupu zpět, kdykoli nakoupíte v partnerském obchodě!

Tipli.cz je cashback portál, který pomáhá lidem s online nakupováním. To zahrnuje návody, nákupní inspirace, informace o slevách, a dokonce cashback, se kterým získáte peníze z nákupu zpět na účet!

Výhodná služba pro všechny zúčastněné

Cashback je služba, díky které zákazník výrazně ušetří. Jde o jednoduchou spolupráci cashback portálu s partnerskými obchody. Jak to funguje? Přejdete do obchodu a provedete nákup přes stránky Tipli.cz. Obchodník zaplatí společnosti provizi za přivedeného zákazníka. Část z dané odměny přenechá portál vám. Na obchodu tak vydělají všechny tři strany: Firma získá zákazníka, cashback portál provizi za přivedení nakupujícího a vy část útraty zpět.

Tipli.cz: Nejen cashback portál

Poměrně mladý cashback portál se od ostatních služeb svého druhu liší především tím, že je u něj vždy na prvním místě zákaznická podpora. Ta je zde k dispozici téměř 24/7. Zatímco ostatní cashback portály fungují pouze na principu obchodu, Tipli kromě cashbacku zajišťuje i další služby, díky kterým pomáhá nejen s nákupy, ale také s všeobecným vzděláním v oblasti kultury a financí. Podívejte se, co všechno na Tipli najdete.

1.Tipli magazín

Články v Tipli magazínu slouží především jako nákupní inspirace. Chcete vědět, jaké výhodné nabídky daný obchod nabízí? Čím potěšit blízké, co je dnes v módě nebo kolik ušetříte za věci, které si běžně nemůžete dovolit? Omrkněte články plné nápadů. Magazín je také skvělým zdrojem informací o velkých nákupních akcích, jako jsou například Dny Marianne, Black Friday nebo Nákupy OnaDnes.

Na Tipli najdete vždy s předstihem popis nákupní akce, návod, jak ušetřit a seznam všech slev. Články jsou dále nákupním průvodcem pro zahraniční obchody. Chcete vědět, jak si objednat zboží z Číny? Kdy platíte clo a DPH, jak fungují objednávky z AliExpress a dalších zahraničních obchodů? Na Tipli najdete nejrůznější návody.

2. Akční letáky

Vykašlete se na papírové letáky. Šetřete čas, peníze i přírodu. Na Tipli najdete akční letáky více než 115 obchodů online. Prohlédněte si katalogy s obuví a sportovním oblečením. Zajímají vás slevy na potraviny? Nebo se chystáte nakupovat kosmetiku a chcete si zajistit skutečně výhodné nákupy? Omrkněte letáky kamenných obchodů i e-shopů všechny na jednom místě.

3. Finanční rubrika

Jak již bylo řečeno, Tipli nejen radí a pomáhá s nákupy, ale také vzdělává. V rubrice Oslíkovy finance najdete informace o nejrůznějších finančních oblastech jako například návody na sjednání povinného ručení nebo cestovního pojištění. V Tipli slovníku pojmů si snadno vyhledáte slova, kterým nerozumíte.

Cashback lze samozřejmě využít nejen na nákupy v obchodech, ale také na sjednání služeb. Ojedinělým způsobem tak ušetříte například na půjčce.

Inspirujte se nákupním magazínem, najděte ty pravé slevy, a ještě je zkombinujte s cashbackem. Jediné, co je třeba udělat, je registrace. Ta je zcela zdarma a získáte díky ní peníze za to, co děláte úplně běžně. Užijte si online nákupy. Připojte se k nákupnímu klubu Tipli a neutraťte už ani korunu navíc.

MetSo on Facebook
  • 1
    Share