Domů Zprávy Trénink mozku hrou pro děti i dospělé

Trénink mozku hrou pro děti i dospělé

512
0
Sdílejte
Každý z nás jistě velmi dobře ví, co je Alzheimerova choroba a jaké jsou její symptomy. Váš mozek tato velmi nepříjemná choroba začne napadat 20 až 40 let předtím, než se objeví první příznaky této nemoci. V současné době touto nelibou chorobou trpí zhruba 30 milionů lidí na celém světě. Je vědecky prokázáno, že se tento počet nemocných do roku 2050 jistě zvýší, ba i dokonce až ztrojnásobí. Tento fakt nemůže nechat chladného snad nikoho z nás. Tato nemoc nemá ve svém hledáčku pouze starší generace lidí, nýbrž i mladší a vitálnější jedince, jejichž mozek ovšem začal rezignovat a nemá v plánu se změnit. Velmi smutné na tom ovšem je, že mozek je jak již je dlouho dobu vidno plastický, tudíž se dokáže změnit pouze tehdy, pokud to my sami budeme chtít. I v pokročilém věku se mozek neustále mění a vytváří nové synaptické spoje, které vám zaručí jasnou mysl.
press news media

Jak mozek trénovat?

Trénink mozku je důležitý v každém věku. Nejen v mládí se člověk dokáže naučit spoustě nových věcí. Trénovat mozek je ovšem jedinou cestou k tomu, jak se vyhnout této nepříjemné chorobě, která nese jméno Alhzeihmer. Trénujte mozek nejen sami, ale i například se svojí rodinou či přáteli. Pouze tímto způsobem si zajistíte lepší a soustředěnější výkony v zaměstnání i doma. Věta typu, „na co jsem ještě zapomněl?”, už nebude mít ve vašem slovníku místo. Jedním ze způsobů, jak svůj mozek nešetřit a dokonale ho procvičit, nabízí aplikace, která zajistí trénink mozku hrou pro děti i dospělé. Užijete si kopec zábavy a navíc, uděláte něco pro své zdraví.

press news media

Co je Keep Brain Fit?

Keep Brain Fit je exkluzivní hra, která vám pomůže trénovat mozek přirozenou cestou, tedy hrou. Cestou nejmenšího odporu si tak rázem procvičíte veškeré schopnosti vašeho mozku. Hry podporují krátkodobou i dlouhodobou paměť. Rozvíjí schopnost reakcí na určité situace i prostorovou představivost. V aplikaci Keep Brain Fit, nechybí ani všem dobře známé sudoku či pexeso s doplňujícími otázkami pro perfektní procvičení vašich nervových spojů. Ponořte se tak do světa her, které plní svůj účel.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

i-Články.cz

Svět-Ženy.cz

Press-News.cz

MetSo on Facebook
  • 1
    Share