Domů Zdraví Typy činek a speciální vlastnosti

Typy činek a speciální vlastnosti

785
0
Sdílejte

Činky na posilování  – ideální nástroj pro silový trénink. Trh nabízí mnoho typů činek, které budou vyhovovat vaším záměrům s ohledem na dosažení vašich fitness cílů. Výběr je velký. Obouruční činky. Ty nemusíme dlouze představovat, známe je velmi dobře – skládají se z tyče a sady kotoučů určených k nasazení při navyšování váhy při tréninku. Kotouče se vyrábějí z kovu nebo plastu, které jsou vhodnější pro začátečníky, poskytují stabilní a rozmanitý silový trénink k dovršení vašeho cíle. Druhá možnost –  činky s pevně danou hmotností, které se zvedají oběma rukama při tlacích na lavičce, mrtvých tazích, dřepů a přítahů zaměřených na biceps, tricepsových zdvizích nad lavici a tlacích na ramena.

činky

Nejoblíbenější sportovní nářadí – činky jednoručky

Zejména ženy si činky jednoručky.  A nelze se tomu divit, neboť toto sportovní nářadí je krátké, kompaktní a dostupné v mnoha velikostech a hmotnostech. K dispozici jsou fixní nebo nastavitelné modely s kotouči. S jednoručky si krásně posílíte každou ruku zvlášť. Zpravidla se cvičení provádí s jednou činkou v každé ruce. V popředí zájmu jsou kulové činky konvice bells, kde sportovci oceňují obyčejný design poskytující těžkou zátěž s rukojetí. Používají se při mnoha cvičeních, které zahrnují různé skupiny svalů – účinná kombinace silového tréninku a kardio tréninku, včetně dřepů, výpadů a dalších.

Sportovní potřeby v t-zbozi.cz

Činky jednoručky, posilovací vesty (úžasný pomocníkem při cvičení kliků nebo shybů), závaží na činky, kotníky a zápěstí jsou báječným doplňkem k aerobnímu tréninku. Poskytují dodatečný odpor, což uživatelům umožní spálit více kalorií a zformovat si svalstvo.  A kde si můžete sportovní náčiní zakoupit za super ceny? Denně vyřídí mnoho objednávek v zákazníky oblíbeném internetovém obchodě t-zbozi.cz. 

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Novinky-Zprávy.cz   

Tiskové-zprávy.eu     

Aktualitycz.cz

 

MetSo on Facebook
  • 1
    Share