Domů Zdraví Účinná léčba pohybového aparátu díky indukčnímu magnetickému stimulátoru

Účinná léčba pohybového aparátu díky indukčnímu magnetickému stimulátoru

547
0
Sdílejte

Trápí Vás poslední dobou bolest kloubů a lékař Vám doporučil podstoupit terapii vysokoindukčním magnetickým stimulátorem? Přáním každého nemocného klienta je, aby mu byla poskytnuta ta nejlepší lékařská péče. S tímto vědomím nabízí své služby pacientům rehabilitační centrum Rehazone.

V čem tkví výhody vysokoindukčního magnetického stimulátoru?

Dříve, než podstoupíte vysokoindukčním magnetickým stimulátorem Praha, můžete se o této léčebné metodě dozvědět mnoho zajímavých informací. Rehabilitační klinika Rehazone jako první v hlavním městě České republiky používá k léčbě unikátní vysokoindukční magnetický stimulátor „Salus TalentPRO. Rozdíl mezi tímto magnetickým stimulátorem a klasickou magnetoterapií spočívá v možnosti využít vysokou indukci, která dosahuje až 2,5 Tesly. Právě tato schopnost umožňuje elektromagnetické stimulaci provést působit i hluboko do uložených tkání. Působením vysokoindukční elektromagnetické stimulace ve tkáni lze dosáhnout snížením bolesti, omezení otoku, zlepšení vlastnosti vaziva i synoviální tekutiny v kloubech. V neposlední řadě zlepšuje rozsah postižených kloubů.

Kdy lze aplikovat léčbu vysokoindukčním magnetickým stimulátorem?

Terapie se doporučuje k ošetření kloubů v případě artrózy, artropatie a podobných kloubních onemocnění. To platí také pro bolest ramenního kloubu. Používá se také v případě úponových bolestí, bolestí achilovky i bolestí zad. Aplikovat lze také v období poúrazových stavů pohybového aparátu. Aby byla terapie efektivní, doporučuje se podstoupit minimálně tři po sobě jdoucí procedury. Je zároveň žádoucí, aby klient navštěvovat za tímto účelem rehabilitační centrum Rehazone jedenkrát až dvakrát týdně. Jedna terapie trvá v rozmezí pěti až patnácti minut.

MetSo on Facebook
  • 1
    Share