Domů Zprávy Únikové hry jsou únikem ze všedního dne

Únikové hry jsou únikem ze všedního dne

472
2
Sdílejte

Nebaví vás neustálý pracovní stereotyp a chcete se spolupracovníky podniknout něco opravdu zábavného? Toužíte stmelit svůj kolektiv, poznat lépe svého šéfa nebo nové spolupracovníky? Řešením jsou únikové hry Doorz v Praze, které vám přinesou nečekané zážitky.

Únikové hry
Únikové hry

Únikové hry stmelí kolektiv

Týmová hra pro dvě skupiny hráčů. Každý tým má 2 – 5 hráčů. Během herní doby 60 minut musíte vyřešit nejrůznější hádanky tak, aby jste dosáhli zdárně svého cíle a unikli z místnosti. Cestu z místnosti naleznou jen skutečně svorné týmy, které spolu umí spolupracovat. Těšte se na nekonečnou zábavu, naprosto autentické kulisy, dokonalý zvuk. Tempo hry se v různých fázích hry liší. Všechny úkoly se provádí v přesném pořadí jako v počítačových hrách.

hry

Únikové hry v Praze?

Kde se Doorz – úniková hra hraje? Najdete nás v Praze na Václavském náměstí. Je potřeba si rezervovat místa. V současné době máme k dispozici pouze dvě herní místnosti a dva scénáře. Zahrát si můžete Hanebného parchanta nebo oloupit majitele kasína jako Dannyho Parťáci. Poutavý příběh, zajímavé otázky, které prověří důvtip jedinců, stmelí kolektiv.

V herních prostorech najdete realistické scény, potřebné artefakty, bez kterých se hra neobejde. U nás se nudit rozhodně nebudete. Poplatek za hru je jednotný a nezáleží na počtu hráčů ve skupině. Maximální limit na jeden tým je pět hráčů. Pojďte si zkusit něco nového, nečekaného. Ukažte kolegům, že máte smysl pro humor, umíte se bavit.

Scénáře připravujeme originální, s notnou dávkou kreativity a humoru tak, aby jste se za žádnou cenu nenudili, aby jste zažili něco nového. Únikové hry Doorz jsou určeny začátečníkům i pokročilým, jsou velice intuitivní a zaručeně vás pobaví.

MetSo on Facebook
  • 1
    Share