Domů Magazín Ušetřete a kupte použité pneumatiky

Ušetřete a kupte použité pneumatiky

1252
0
Sdílejte

Přihodil se vám defekt a sháníte náhradní pneumatiky? Ať už potřebujete jeden či více kusů, v bazaru pneumatik si vyberete použité pneu a ušetříte spoustu peněz. Číselně vyjádřeno se může jednat až o polovinu částky, kterou byste zaplatili za nové pneumatiky stejného druhu. Pokud nepotřebujete vyměnit celou sadu z důvodu stáří, vyplatí se poohlédnout se po použitých pneumatikách a kompletní výměnu provést až při opotřebení všech najednou.

Levné, ale přesto kvalitní pneu

Pokud pochybujete o tom, že nákup v pneu bazaru představuje pouze levné řešení, které kvalitativně nestojí za to, můžete být v klidu. Všechny použité pneu disponují garancí, že budou ještě několik let spolehlivě fungovat jako nové. V případě potřeby vám pneuservis v Praze zakoupené pneumatiky rovnou nazuje na váš automobil.

Máte jistotu původu i skladování v suchu

Je zřejmé, že při nákupu použitých pneu často panuje veliká nejistota o jejich původu. V bazaru pneu v Praze máte jistotu, že vozidlo s nimi nebylo nikdy předtím havarováno. Další výhodu představuje způsob skladování, a to v suchém prostoru pod střechou. Pneumatiky tak nejsou vystavené slunečnímu svitu, větru, dešti a jiným povětrnostním podmínkám, které by mohly způsobit jejich poškození. Funkčnost použitých pneumatik se oproti novým snižuje, avšak v pneuservisu v pražské Michli nikdy ne natolik, aby byla ohrožena bezpečnost jízdy na nich.

Kompletní přezutí i kontrola geometrie

Pokud o nákupu, ať již nových či použitých pneumatik uvažujete nyní, tedy v době, kdy podzim není v kalendáři nikterak daleko, je pomalu čas přemýšlet i o přezutí vašeho automobilu na zimní pneu. Možná, že se vám to zdá brzy, ale s postupujícím časem bude zájemců o totéž přibývat a rezervovat si tak termín včas může být výhra. V pneuservisu na Praze 10 vám kromě kompletního přezutí nabízí i úkony, spojené s pravidelnou kontrolou vašeho vozidla a jeho jízdních vlastností. Nechat si provést takový test brzd či test tlumičů není před zimou vůbec k zahození. Pokud pociťujete, že se vám automobil neřídí zcela lehce, může jít o problém se sbíhavostí kol. Geometrie kol tak není v takovém případě vůbec od věci.

MetSo on Facebook
  • 1
    Share