Domů Móda a Styl Večerní šaty, ve kterých jsem byla za princeznu

Večerní šaty, ve kterých jsem byla za princeznu

559
0
Sdílejte

Večerní šaty, které jsem si pořídila na absolventský ples po mých úspěšných státnicích, byly skutečně nadčasové. Musím uznat, že nejedna má kamarádka či dokonce její maminka, mi je v ten večer, záviděla. A aby také ne. Krajkové šaty s úžasně nařasenou sukní v barvě, která je nadčasová, jsou naprostým skvostem mezi večerními šaty. Musím uznat, že jsem se v těchto šatech nejen cítila perfektně, nýbrž jsem si připadala, jako skutečná princezna, které patří celý večer. 

Večerní šaty mi doporučila má maminka

O tom jak by měli mé večerní šaty vypadat, jsem sice hrubou představu měla, nýbrž jsem si tak úplně nedokázala představit, jak v nich budu celý večer fungovat. V živé paměti jsem totiž měla své maturitní šaty, ve kterých se nešlo téměř vůbec hýbat a o tanci ani nemluvě. Má maminka má ale nejen stylistické oko, nýbrž i uvažování a tak mi doporučila krásné lehké šaty s výstřihem, který nikoho nemůže urazit a s rozparkem, který je není ani příliš troufalý a ani ne nenápadný. Sama podobné šaty ve své skříni vlastnila a tak si byla jistá tím, že mi nebudou po celý večer na obtíž, ba naopak. A měla pravdu, jako vždy. 

Není všem dnům konec

Zpočátku jsem se domnívala, že své nové večerní šaty obleču pouze na jeden jediný večer v roce a dále se k nim již nevrátím. Opak byl ovšem pravdou. Po absolventském plese přišla nabídka firemní akce z podniku mé maminky, kam jsem chodila na brigádu při svých studiích a který se odehrával v Praze. Své večerní šaty jsem tak mohla vzít do společnosti znovu a byla jsem za tuto možnost vděčná. O pár měsíců později jsem s nimi zavítala i na ples mé sestry a o několik měsíců později zase na večerní akci mé švagrové. Něco mi ale říká, že ani tento večer pro ně nebyl tou poslední společenskou událostí. Příští rok je totiž hodlám obléci znovu a to na absolventský ples mého mladšího bratra.

MetSo on Facebook
  • 1
    Share