Domů Zprávy Vedení účetnictví

Vedení účetnictví

610
0
Sdílejte

Účetnictví je téma, které je pro ty, kteří podnikají často číslem jedna. Mezi velké dilema patří rozhodnutí, zda vedení účetnictví zvládnu sám, nebo mám investovat nějaké peníze do firmy, která mi s jeho vedením pomůže.

Vedení účetnictví od Profitas

Tady je dobré ujasnit si, co vše ke správě účetnictví patří. Zdaleka se nejedná pouze o zaúčtování běžných účetních operací a o uschování účetních dokladů. K jeho správnému a transparentnímu vedení je nutné mít veškeré doklady v pořádku a na svém místě. Nevyhnete se ani komunikaci s příslušnými úřady. Musíte mít pravidelný přehled ohledně svých závazků a pohledávek. Vést evidenci drobného a dlouhodobého majetku, případě také skladu a skladového hospodářství. Starat se o včasné připravení a úhradu platebních příkazů, správně si umět vyúčtovat cestovní náhrady, vypracovat včas a bezchybně daňové přiznání k dani příjmu, DPH a silniční dani. Umět si sestavit účetní uzávěrku, skladovat a archivovat doklady u kterých je to nutné, mít přehled o aktuálních předpisech a směrnicích, sledovat všechny legislativní úpravy, které se neustále mění. A takových bodů se k vedení účetnictví váže ještě mnoho.

Máte na toto vše čas a kapacitu, jste si jisti, že povedete účetnictví skutečně profesionálně a vyhnete se tedy případným sankcím ze strany finančního úřadu. To jsou zásadní otázky. Pokud si vyberete správného partnera, který se účetnictvím zabývá dlouhodobě, můžete ušetřit nejen vás čas, ale také peníze.

Účetnictví, zpracovávání daní

Profitas se věnuje vedení účetnictví dlouhá léta, a za tu dobu si je vědoma toho, že se každému klientovi musí věnovat individuálně. Pomáhá s účetnictvím, zpracováním daní, ale k dispozici je i v případě, že si společnost právě zakládáte nebo potřebujete mít k dispozici virtuální kancelář, což je dnes velmi využívaná služba.

Flexibilita a ceny za poskytované služby jsou účtovány dle skutečnosti. Neplatíte tedy za něco, co nevyužíváte, nemusíte se tedy obávat nesmyslného paušálu. Informace, které od Vás má k dispozici jsou samozřejmě chráněny, nemusíte se bát jakékoli formy jejich zneužití. A právě proto, že se jedná o profesionály ve svém oboru, nepodcenili ani pojištění vůči případně způsobeným škodám. Zvažte tedy pro a proti, a pokud se rozhodnete pro nezávaznou konzultaci, víte kam se obrátit.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Aktualitycz.cz

PressWeb.4fan.cz

Press-Media.cz

 

 

 

 

 

 

MetSo on Facebook
  • 1
    Share