Domů Dům, byt a zahrada Venkovní grily! Jaký vybrat

Venkovní grily! Jaký vybrat

637
0
Sdílejte

V letním období jdou venkovní grily na dračku. Jaký vybrat? Elektrický, plynový nebo na dřevěné uhlí?  Pokud upřednostňujete rychlost a komfort, tak každý elektrický gril by měl mít nepřilnavou povrchovou úpravu, proměnlivé nastavení teploty, ideálně i nastavitelný sklon spodní desky, aby mohl přebytečný tuk odtéci do odnímatelné misky, která by měla být součástí příslušenství, nastavitelnou výšku horní desky a světelné znamení. Gril na dřevěné uhlí – ovladatelný přívod vzduchu, polohovatelný rošt, nerezovou nádobu na popel, víko s ventilačním otvorem, odkládací plochu a držadla.

Plynové zahradní grily

Plynové zahradní grily  jsou přenosné, střední velikosti a velké. Součástí grilu bývá plech na odvod tuku, litinová grilovací deska včetně podstavce na nádobí.   Poklop z grilu v podstatě slouží jako pečící trouba. Velké grily disponují třemi i více hořáky. Hlavní přednost plynového grilu – rychlost použití a skvělá regulace tepla. A čím by se měl kvalitní plynový gril vyznačovat? Hořáky se musí jednoduše zapalovat, hořák je z nerezové oceli, připojení na propanbutanovou láhev (u levnějších druhů nebývá součástí výrobku), odkládací prostor, nárazuvzdorné kolečka s gumou a samostatný plynový hořák.

Rádi kempujete? Doporučujeme přenosné mini grily z eshopu t-zbozi.cz

Velmi populární jsou i grily na lávové kameny. Výhody – rychlé rozpálení grilu, zdravá příprava potravin, možnost použití i v interiéru, snadná údržba. A pokud rádi kempujete, tak kvalitní přenosné mini grily  v různých barvách si můžete objednat v internetovém obchodě t-zbozi.cz, kde je nabízejí za super ceny a ve vysoké kvalitě. Kromě přenosných mini grilů, jsou v nabídce plynové a zahradní grily s udírnou na dřevěné uhlí. Do dvou dnů máte svou objednávku doma! Veškeré produkty jsou vyrobené podle platných evropských norem a směrnic.

 

MetSo on Facebook
  • 1
    Share