Domů Zprávy Vlněné polštáře vhodné pro alergiky

Vlněné polštáře vhodné pro alergiky

635
1
Sdílejte

Kvalitní polštáře pro zdravý spánek

Problémy s krční páteří dnes patří mezi nejčastější potíže, které souvisí mimo jiné také s nekvalitním spánkem. Respektive nekvalitně zvoleným polštářem. Pokud vás trápí časté bolesti hlavy, ztuhlý krk, probouzíte se s bolestmi krční páteře, v noci si často upravujete polštář, protože vám zkrátka „nesedí”, pak je nejvyšší čas provést změnu. Polštáře hrají velmi důležitou roli v souvislosti se zdravým spánkem, odpočinkem a relaxací.

Vlněné polštáře

Chceme, aby polštáře, které si vyberete, sloužily dobře vašemu zdraví a také, aby odpovídaly vašemu vkusu. Naše nabídka disponuje polštáři různých tvarů, velikostí  a provedení. V neposlední řadě u nás najdete i polštáře dekorační, které využijete pro zútulnění vašeho domova, nebo ke skvělé reprezentaci vámi zvolených prostor.

Polštáře vám zajistí správné držení páteře při spánku

Vraťme se ale k materiálům, které jsou těmi nejčastěji používanými a tudíž velmi oblíbenými. Péřové polštáře patří k standardní nabídce. Mají stejně skvělé vlastnosti jako peří, které je vyplňuje. Jsou lehké, vzdušné, přizpůsobí se vašemu tělu a jsou velmi hřejivé. To vše přispívá ke skvělému komfortu během vašeho odpočinku nebo spánku. Prospívají vašemu tělu a samozřejmě i krční páteři.

Vlněné polštáře
Vlněné polštáře

V případě, že jste vy nebo vaše děti alergiky, pak velmi pravděpodobně spíše oceníte vlněné polštáře. Ty jsou vhodné právě pro alergiky a jako bonus obsahují lanolin, což je látka, která se uvolňuje právě z ovčí vlny. Je našemu tělu nesmírně prospěšná. Dokáže působit antibakteriálně, má hojivé účinky a je hypoalergenní. Polštáře plněné ovčím rounem jsou skvělé také proto, že umí odvádět pot a vlhkost.  Jedná se tedy o polštáře, které našemu tělu skutečně prospívají a naší páteři dopřejí tolik potřebnou oporu.

Vlněné polštáře jsou hypoalergenní

Pokud si z naší standardní nabídky nevyberete, pak prosím využijte našich jedinečných služeb. Napište nám vaše konkrétní požadavky, tedy informace o tom, jaký polštář nebo polštáře byste si přáli a my vám je vyrobíme. Rčení, náš zákazník náš pán, u nás není pouhou frází.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

40plus.cz

PressExpress.cz

iZprávyDnes.cz

MetSo on Facebook
  • 1
    Share