Domů Zprávy Vložit inzerát zdarma můžete na internet už dnes

Vložit inzerát zdarma můžete na internet už dnes

756
0
Sdílejte

Chcete prodat věci, které vlastníte, ale už je dávno nepoužíváte? Ať už přijde řeč na ojetý automobil či motocykl, starší rodinný dům, nepotřebnou elektroniku či na velké nebo naopak malé oblečení, které už neunosíte, přijdou vám vhod služby inzertního portálu inzabaz.cz, kde můžete vložit inzerát zdarma.

Jak vložit inzerát zdarma

Že nevíte, jak vložit inzerát zdarma? V první řadě je potřeba si vybrat mezi tím, zda něco nabízíte nebo poptáváte. Pokud si na internetu pouze vybíráte nové věci, které

byste chtěli výhodněji zakoupit, doporučujeme vám projít příslušné kategorie portálu inzabaz.cz a zde si i vybrat.

 

Když ale naopak něco nabízíte, tak už je nutné zadat konkrétní inzerát. Stačí navštívit webové stránky inzabaz.cz a v pravém horním rohu obrazovky kliknout na tlačítko “vložit inzerát“. Vkládání inzerce je vždy zdarma, takže se nemusíte obávat, že by vám byl účtován jakýkoliv poplatek. Největší inzertní server je sbazar.cz.

Službu tak můžete bez problémů vyzkoušet. Neplatíte nic za přímé vložení, ani vám po prodeji nebude účtována ze strany provozovatele žádná provize. Stačí jen pečlivě napsat inzerát, doplnit k němu nezbytné informace včetně kontaktu a vybrat si kategorii, do níž ho zařadíte. Kategorií je zde k dispozici opravdu mnoho. V pestré nabídce si jistě dobře vyberete a svůj inzerát zařadíte tak, že ho nikdo nepřehlédne.

Vydělávejte přes web prodejem svých nepotřebných věcí

I když pro vás tyto věci už nemají téměř žádnou hodnotu, někdo jiný je možná ještě rád využije. Vy tak uděláte dobrý skutek (lepší než věci vyhodit do popelnice) a ještě si něco málo přivyděláte. Pokud máte nepotřebných věcí opravdu hodně, tak výdělek může být i velmi zajímavý.

Přes inzabaz.cz navíc prodáte opravdu cokoliv – od ojetého vozu přes nemovitosti až po obnošené oblečení. Dlouho neváhejte a prohlédněte si své skříně, ve kterých určitě něco nepotřebného, vhodného k prodeji, naleznete.

 

 

 

 

 

MetSo on Facebook
  • 1
    Share