Domů Zprávy Vnitřní a vnější omítky

Vnitřní a vnější omítky

562
0
Sdílejte
Vnitřní omítky

Ve stavebnictví je konkurence opravdu velká. Ať už jste tedy projektant, stavitel nebo námezdní zedník, jistě byste měli rádi před konkurencí náskok a nějakou výhodu. A i drobnost může vzhledem k objemu prostředků, které se ve stavebnictví točí, znamenat velké úspory. Pojďme si povědět něco bližšího o Kerastuku, který vám dovolí získat výhodu na poli vnitřních i vnějších omítek.

kontrola_nerovnosti

Vždy rychleji

Každý ví, že čas, to jsou peníze a v podnikání to platí dvojnásob. Vnitřní i venkovní omítky Kerastuk vám dovolí ho opravdu spoustu ušetřit. Použití běžných suchých omítek znamená, že bude potřebovat dva pracovníky. Jeden připraví a namíchá směs a druhý samotné omítky nanáší. U vnitřních a vnějších omítek Kerastuku to funguje jinak. Stačí jediný pracovník, směs je ve formě pasty a stačí ji jen lehce promíchat. Pak už se muže pracovník vrhnout na nanášení. Tedy žádná zdlouhavá příprava před samotnou prací.

Co vás stojí víc?

Vnitřní a vnější omítky Kerastuk jsou pro vás výhodou. Výhodou, která zjednodušení přípravy a samotné práce. Materiál se pohodlně nanáší a práce s ním je rychlá. Vše je tedy zaměřeno na co nejkratší provedení práce.

Rychleji znamená výhodněji

A to je jádro celé věci. Zvýšíte počet metrů čtverečních, které pracovník za směnu dokáže omítnout. Zároveň odpadne i pomocná síla, která pro něj musí připravovat směs. Vše si dokáže rychle připravit sám. Zvýšíte tak efektivitu práce a ušetříte opravdu značnou část „člověkohodin”, které budou na jeden metr čtvereční potřeba. A podobná úspora může představovat u velkých zakázek ve výsledku opravdu velké částky. Nehledě na pohodlné dodržení termínů.

Čistá práce.cz

MetSo on Facebook
  • 1
    Share