Domů Zprávy Vybíráme párty stany

Vybíráme párty stany

410
0
Sdílejte

Naplnit prázdné žaludky je úloha důležitá, na zahradní párty možná nejdůležitější, ale určitě ne jediná. Aby byl catering a jeho výtvory nejen originální, ale hlavně zdravé, konzumace pohodlná, nezapomínejte ani na útulné prostředí, které vám vaši zahradní párty povýší na vyšší level. Vždyť přece i grilovačka může být zážitkem, který bude ještě dlouho tématem rozhovorů s pozitivními přívlastky. To si ovšem budete muset dát do svého hledáčku párty stany. Trh nabízí párty stany v mnoha rozměrech, tvarech a v široké barevné škále. Do malých prostorů je ideální klasický párty stan 3x 3 m se dvěma bočními stěnami.

Párty stany skladem na T-zboží.cz – dodáme do 2 dní!

Párty stany
Párty stany

Párty stany – tyčkový lehký stan

Pokud nenavštívíte pochybné prodejce, tak si párty stany 3 x 3 m velmi dobře vedou v poměru cena/kvalita. Váží pouhých 8,5 kg, dá se lehce přenášet a krásně vejde do kufru auta. Doporučujeme pro tento stan nákup přenosné tašky, speciálně určené pro tyto výrobky. S výškou 1,97 metrů jste si pořídili praktického a mobilního pomocníka, kterého velice rychle smontuje i méně zručný člověk. Nůžková konstrukce se dá totiž natahovat a skládat jako harmonika, odtud název nůžkový stan. Ceny se pohybují kolem jedné tisícovky korun. Ideální párty stany do domácího prostředí nebo na různé reklamní venkovní akce.

170x195_133967-1356609273-big

 

 Zahradní párty stany za prima ceny

Je pro vás toto téma aktuální? Tak hledejte inspiraci ve špičkovém internetovém obchodě t-zbozi.cz. Zde si můžete objednat párty stany v mnoha velikostech za jedinečné ceny i s ocelovou konstrukcí, příkladně s rozměry 4 x 6 m, kde jsou součástí balení boční stěny.  Váha stanu je 50 kg a cena se pohybuje kolem sedmi tisíc korun. Nakupujte tam, kde je velký výběr zboží a kladné hodnocení zákazníků. Výše zmíněný eshop se pyšní zlatým certifikátem Heureka – oceněno zákazníky.

Doporučujeme i zahradní dekorace vhodné na každou zahradu!

 

 

 

 

MetSo on Facebook
  • 1
    Share