Domů Zdraví Jak vybrat elektronickou cigaretu? Poradíme na následujících řádcích

Jak vybrat elektronickou cigaretu? Poradíme na následujících řádcích

599
0
Sdílejte

Přesedlali jste z klasických cigaret na cigarety elektronické? Anebo pořizujete dárek vaperce či vaperi a nevíte si rady? Ať už byly důvody k otevření tohoto článku jakékoli, na následujících řádcích vám poradíme, jak takovou elektronickou cigaretu vybrat a na co se při jejím výběru zaměřit.

Spotřeba klasických cigaret

Aby vaperovi cigareta tzv. „stačila“, je potřeba přizpůsobit její sílu, výkon a výběr e-liquidu dosavadnímu počtu vykouřených cigaret. Pokud patří osoba mezi silné kuřáky, je vhodné dívat se po výkonnějších modelech typu GRIP nebo MOD. Důležité je této skutečnosti přizpůsobit i výběr vhodného clearomizéru. Velmi oblíbené jsou clearomizéry iSmoka eleaf anebo clearomizéry Joyetech.

Důležitá je i baterie

Optimální kapacita baterie je nedílnou součástí správného výběru elektronické cigarety. Pokud e-cigaretu nedá vaper z ruky, poohlédněte se po bateriích s vyšší kapacitou. Jestliže osoba s vapingem teprve začíná, bude jí bohatě stačit baterie nižší kapacity.

Nepodceňujte sílu e-liquidu

Výběr e-liquidu bude opět potřeba přizpůsobit počtu vykouřených cigaret. U vyšších čísel doporučujeme e-liquidy s větším množstvím nikotinu. Důležité je však také zvolení správné příchutě. Mezi oblíbené patří tradiční tabákové příchutě, ale i aromata citrusových plodů nebo netradiční exotické speciality typu Mojito.

Aby e-cigareta nepřišla k úhoně

Ještě před tím, než začnete s elektronickou cigaretou vapovat nebo ji darujete vybrané osobě, doporučujeme k ní pořídit také odpovídající pouzdro. To minimalizuje riziko pádu nebo zničení citlivých komponentů. Vybrat si můžete luxusní kožená pouzdra, pouzdra z umělé kůže, která ale na první pohled od těch kožených nerozeznáte anebo plastové krabičky či kovové kroužky na krk, jenž mohou sloužit zároveň jako šperk.

 

 

MetSo on Facebook
  • 1
    Share