Domů Zprávy Vyhlídkový let balonem – adrenalinový zážitek jako dárek

Vyhlídkový let balonem – adrenalinový zážitek jako dárek

736
1
Sdílejte

Věděli jste, že let balonem je uskutečnitelný po celý rok? Dopřejte si trochu adrenalinu nebo obdarujte někoho ze svých blízkých letem ze stránky ebalon.cz. Pak si stačí vybrat některý z termínů, které se nabízejí, a můžete vzlétnout kochat se krajinou z ptačí perspektivy.

Let balonem závisí na počasí

Nejvíce si let balonem užijete za jasného a slunečného počasí, je jedno, zda je leden nebo červenec. Podmínky bývají příznivé zejména ráno, hned po východu slunce, ranní lety navíc bývají levnější. Letět vrtulníkem či letadlem je také zážitek, ovšem horkovzdušný balon má své jedinečné kouzlo. Pomalu plujete krajinou po směru větru a jeho rychlostí, máte dost času si vše prohlédnout, dýcháte čerstvý vzduch a můžete pořídit zajímavé fotografie. Tuto dobrodružnou romantiku můžete zachytit i na video.

Proleťte se nad atraktivními místy ČR

Let balonem je skvělou volbou pro netradiční příležitosti, jako jsou svatba, výročí nebo narozeniny. Darovat jej můžete někomu ve svém okolí i sami sobě. Létá se v menších či větších skupinkách lidí, možné je domluvit si soukromý let nebo balon zapůjčit pro rodinnou či firemní akci. Pro let balonem se často volí atraktivní lokality ČR a krásnou přírodou a památkami, můžete mít i to štěstí a proletět se nad svým domem a krajinou, kde žijete. Karlštějn, Křivoklátsko, Konopiště, Posázaví, hlavní město, jihočeské památky, Český ráj, Jižní Morava… Možností je spousta.

Průběh letu balonem

Konkrétní průběh letu závisí na povětrnostních podmínkách, nelze určit s velkou přesností. Vždy je tak trochu překvapením. Nejprve se na místě startu seznámíte se základní teorií o horkovzdušných balonech a průběhu letu. Po naplnění balonu horkým vzduchem se „nalodíte”, vystoupáte do výšky, vyzkoušíte si několik dimenzí balonového létání, pořídíte fotografie a můžete se i občerstvit.

Po přistání

Pro přistání se většinou volí nějaká louka v blízkosti silnice, aby pro vás mohlo přijet doprovodné vozidlo, které vás dopraví zpět. Délka letu bývá hodina i déle. Po přistání následuje přípitek a dokonce obdržíte dárkový certifikát! Darujte let balonem rodině, přátelům nebo zaměstnancům.  Můžete si být jisti, že darujete něco nezapomenutelného.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Press-Media.cz

Centrum-Zprávy.cz

Seznam-Novinek.cz

 

 

MetSo on Facebook
  • 1
    Share