Domů Zdraví Výhodná gastro balení španělských delikates

Výhodná gastro balení španělských delikates

527
0
Sdílejte

Najít dobrého dodavatele surovin je základem pro úspěšných chod každé restaurace. Pokud chcete svým hostům servírovat chutné pokrmy, měli byste se zaměřit na dodavatele surovin z lokálních zdrojů. Máte hned několik možností, kde můžete suroviny nakupovat. Úsporou času je nákup veškerých surovin na jednom místě, ovšem mnohdy je to vykoupeno kvalitou zboží. Pokud chcete vařit z kvalitních surovin, pak si na jednotlivé kategorie potravin najděte specializované dodavatele. Zohlednit byste měli také zaměření podniku.

Kvalitní suroviny přímo ze Španělska

Kvalitním dodavatelem surovin pro španělské delikatesy je společnost BMC Brno, která se specializuje na dovoz potravin typických pro Středomoří pod značkou Bassta. Jedná se o suroviny nejvyšší kvality, které jsou dováženy ve speciálním gastro balení. Široký sortiment zahrnuje olivy, olivový olej, sterilované ovoce a zeleninu, tuňáka, koření. Všechny produkty je možné zakoupit v různých velikostech balení. Speciální pozornost byste měli věnovat také nabídce španělských vín, která patří k těm nejlahodnějším. Španělské vinařství vyniká zejména nabídkou červených vín, ovšem chybu neuděláte ani pokud ochutnáte vína bílá. A jak se v nabídce španělských vín správně orientovat?

Španělské vinařství

Vína se dělí podle doby zrání. Ta nejstarší, nesou označení Gran reserva a zrají celkem až 50 měsíců. V nabídce na stránkách www.bmcbrno.cz/spanelska-vina najdete vína z nejrůznějších vinařských oblastí. Nejznámější vinařství najdete v kraji Rioja, zdejší vína patří k tomu nejlepšímu, co můžete ve Španělsku ochutnat. Není to však vinařská oblast, kde by si na své přišli milovníci bílého vína, ti by se měli vydat spíše do oblasti Penedes. V produkci španělského vinařství nechybí ani šumivé víno, které zde nese označení Cava a největší oblíbenosti se těší v oblasti Katalánska.                           

MetSo on Facebook
  • 1
    Share