Domů Móda a Styl Zapomeňte na běžnou konfekci, kvalitní těhotenská móda je to pravé

Zapomeňte na běžnou konfekci, kvalitní těhotenská móda je to pravé

659
0
Sdílejte

Pokud existuje v lidském životě nějaké období, které je opravdu významné, je jím rozhodně devět měsíců těhotenství. Při něm se mění od základů celý život, od stravy a bydlení přes zaměstnání či studium až k oblékání.

Právě význam oblékání mnoho těhotných žen výrazně podceňuje, namísto kvalitní těhotenské módy se uchylují cestou větších velikostí běžných konfekcí, případně na jakoukoliv změnu naprosto rezignují a dlouhé měsíce se oblékají stejně. To je nejenom nepohodlné, ale pro plod i nebezpečné, neboť dochází k jeho přílišnému utlačování.

Proto by měla kvalitní těhotenská móda být pro těhotné ženy naprostou samozřejmostí. Správně ušité těhotenské oblečení je tomuto období plně uzpůsobeno. Střih módy pro těhotné je jiný než u běžného oblečení, speciálně uzpůsobený pro zvětšující se bříško a poprsí. Rovněž materiály jsou plně nezávadné, bez jakýchkoliv potenciálně nebezpečných látek či součástí.

Ačkoliv i největší módní řetězce již obvykle nabízí těhotenské oblečení, stále se jedná o průmyslově vyráběné zboží, jehož hlavním účelem je zisk – i proto je toto oblečení obvykle podstatně dražší než běžná konfekce. U kvalitních a ověřených prodejců nezaplatíte o moc více, ale máte takřka stoprocentní jistotu, že prodejci jde v první řadě o zákazníka – tedy těhotné ženy. Oblečení je z kvalitních materiálů, vyzkoušeno opravdovými maminkami.

Nezapomínejte na to, že pouhých devět měsíců dokáže ovlivnit životy na desítky let vám i vašemu dítěti. Pár ušetřených stovek vám nestojí za roky trápení se s potenciálně řádově vyššími výdaji. Těhotenství je zkouškou. Zkouškou, jestli dokážete postavit miminko nad sebe.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Copywrighter.cz

Promo-clanky.cz

SEOlaborator.cz

MetSo on Facebook
  • 1
    Share