Domů Zdraví Zdravá výživa Praha Vám pomůže k vysněné postavě i dobrému postavu ze...

Zdravá výživa Praha Vám pomůže k vysněné postavě i dobrému postavu ze sebe sama

517
0
Sdílejte

Nepodařilo se Vám prozatím dostat se do takové pohody, abyste byla spokojená se svou postavou? Do Vaší letní dovolené jistě zbývá ještě nějaký čas, a tudíž nemusíte prozatím házet flintu do žita.

Pomocí Zdravé výživy Praha znovu ve formě

Díky Zdravé výživě Praha se budete cítit fit nejen během letošního léta. Stále ještě spousta žen toužících po štíhlé postavě si pod pojmem zdravá životospráva představí přísné hubnutí. Zdravá výživa Praha Vás však vyvede z omylu. Gró Zdravé výživy Praha spočívá v úpravě jídelníčku a jeho sestavení tak, aby v něm bylo obsaženo vše, co lidské tělo ke svému fungování potřebuje. Jídelníček musí být vyvážený a zdravý. Jídelníček je sestavován každému individuálně, neboť metabolismus každého člověka funguje odlišně. Více informací o Zdravé výživě se můžete dočíst zde www.cordeus.cz/sluzby/zdrava-vyziva-metabolic-balance/. Díky Zdravé výživě Praha můžete zůstat zdraví a fit také ve vyšším věku. Postará se také o posílení vitality a v neposlední řadě Vám pomůže vyřešit potíže s váhou.

Ájurvédská masáž Praha jako způsob relaxace

Centrum trvalého zdraví Cordeus můžete vyhledat nejen kvůli programu Metabolic balance, ale také pro případ relaxace během ájurvédské masáže Praha. Tato relaxační a energetizující procedura spočívá na základech tradičního očistného, detoxikačního a revitalizujícího programu zvaného „pančkarma”. U osob, které si dopřejí ájurvédskou masáž pravidelně, bylo dokázáno, že jim tato masáž pomohla odbourat pocity úzkosti, strachu, vyčerpání i různé dysbalance. Při masáži je tělo rytmicky masírováno za pomoci velkého množství teplého herbálního oleje. Díky tomu poslouží také jako jedinečná relaxace.

Náš tip: Kromě masáží a zdravého jídelníčku, zařaďte také pohyb na čerstvém vzduchu. Kupte si například jízdní kolo a vydejte se na cyklovýlet. 

MetSo on Facebook
  • 1
    Share