Domů Zprávy Zdravé klima v bytě zařídí čistička vzduchu

Zdravé klima v bytě zařídí čistička vzduchu

400
0
Sdílejte

Hitem posledních let je návrat ke zdravému způsobu života. Lidé tak ve větším množství nakupují ,,biopotraviny”, které jsou pěstovány přirozenou cestou bez použití hnojiv a pesticidů. Snaží se také více sportovat a vést zdravý životní styl. Čistota ovzduší je na tom sice daleko lépe než před lety, ale do ideálu to má stále daleko. Čím nám ji moderní technologie dokáží zlepšit alespoň v našem soukromí?

Čistička vzduchu
Čistička vzduchu

Škodliviny nemají šanci

Moderní čistička vzduchu dokáže vzduch ve vašem bytě zbavit až 99,97-% škodlivin. Je přeci prima, mít pro sebe a svou rodinu zdravé místo, kam se můžete ukrýt před smogem a různými alergeny.  Zdraví by mělo být naší prioritou a tak se investice do podobného zařízení jistě do budoucna vyplatí. Viry a bakterie ve vašem bytě budou mít opravdu jepičí život. Moderní čistička vzduchu Winix s funkcí Plasmawave se o to postará.

Neruší a přesto pomáhá

Čistička vzduchu nemusí být v dnešní době ani zdaleka nevzhlednou krabicí, která začne po zapnutí vydávat rámus. Může jít i o designový doplněk bytu, který skoro neuslyšíte. Takové jsou i čističky,,Winix”, které skvěle zapadnou do vašeho interiéru a svojí kvalitou a designem rozhodně nezklamou. I při nízké hlučnosti ohromí velkým výkonem.

Vše pro vaše pohodlí

Mezi přednosti patří i intuitivní ovládání a minimální nároky na údržbu. Na přehledném dotykovém panelu na čističce nastavíte vše potřebné během pár vteřin. To samé pak platí i pro výměnu filtru, která je velice jednoduchá.

Pokud patříte mezi kuřáky, jistě vás potěší i schopnost čističky neutralizovat zápach po cigaretách. Můžete tak přivítat návštěvu ve svěžím bytě. Neméně příjemným bonusem nakonec jsou velmi nízké náklady na provoz. Čistička vzduchu sama připomene, kdy je čas na vyjmutí filtru a protože se jedná o filtry dočasně omyvatelné, šetří tak vaše náklady. Čistička vzduchu může být i pro vás příjemným spolubydlícím.

MetSo on Facebook
  • 1
    Share