Domů Zprávy Zvlhčovač vzduchu nové generace

Zvlhčovač vzduchu nové generace

279
0
Sdílejte

Vlhkost vzduchu, tedy objem páry v určitém množství vzduchu, není údajem, který se sleduje ve sklenících a botanických zahradách. Správná vlhkost je důležitá pro zdravé klima. Platí to i pro bydlení. A člověk je tvor, který je na změny vlhkosti vzduchu velmi citlivý, obzvlášť pak pokud trpí nějakou alergií či ekzémem. Zařízením, které pomůže udržovat optimální klima v bytě či domě, je zvlhčovač vzduchu. Pojďme si představit jednu z novinek firmy Stylies, velmi výkonný zvlhčovač s nekompromisním jménem – Titan.

Zvlhčovač vzduchu
Zvlhčovač vzduchu

Nejmodernější technologie

Švýcarská firma Stylies vyrábí jedny z nejlepších zvlhčovačů vzduchu na trhu a je známa svojí precizností a zaměřením na funkčnost, design a modernizaci. Proto nepřekvapí, že je Titan vybaven ultrazvukovou technologií zvlhčování, díky které vyrábí jemnou mlžinu. Ta je proti bakteriím chráněna funkcí předehřevu s následným ochlazením. Samotná voda, ze které je mlžina vyráběna, je v nádržce pomocí ionizační stříbrné kostky pod neustálou antibakteriální ochranou. Tím je zaručena zdravotní nezávadnost celého zvlhčování. Demineralizační patrona, odstraňující nadměrnou tvrdost vody, je potom samozřejmostí.

Stylies_Hera_4_72

Moderní vzhled i ovládání

Designu a ergonomii bylo věnováno při vývoji spoustu času a výsledkem je zvlhčovač vzduchu, který upoutá stylovým, čistým – designem a netradičním provedením. Ovládání přístroje je pohodlné pomocí jasných ikon zcela v podstatě automatické díky zabudovanému hygrostatu. Zvlhčovač tak bude automaticky udržovat vámi požadovanou vlhkost. Díky ultra tichému provozu nehrozí žádné rušivé vlivy, ale pokud chcete mít provoz Titanu pod kontrolou, je vybaven časovačem.

Titan je vhodný pro větší místnosti do 65 metrů čtverečních a disponuje vysokým výkonem až 400 mililitrů za hodinu.

MetSo on Facebook
  • 1
    Share